Google Pixel 4 tanıtım tarihi belli oldu

0

Yılın merakla beklenen akıllı telefon modelleri arasındaki Google Pixel 4’ün resmi tanıtım tarihi 15 Ekim 2019 olarak açıklandı. Google tarafından basına gönderilen davetiyelerin ayrıntıları haberimizde…

Arama motoru platformu olarak çıktığı yolda büyük bir teknoloji devine dönüşen Google’ın sıradaki iddialı akıllı telefon modeli Pixel 4‘ün resmi tanıtım tarihi belli oldu. Şirketin 15 Ekim’de yapacağı lansman ile Google Pixel 4 gözler önüne çıkacak.

Şu ana kadar Google Pixel 4 özellikleri açısında birçok bilgi sızarken teknoloji devi tarafından da resmi açıklamalar yapılmıştı. Şimdi de Google Pixel 4 tanıtım tarihi resmi olarak açıklanmış oldu. Google tarafından basına gönderilen davetiyelerde 15 Ekim tarihinde yapılacak etkinlikte Pixel 4’ün tanıtılacağı açıklandı.

14 Ekim’de başka cihazlar da açıklanabilir

Google tarafından gönderilen davetiyelerde; “Yeni şeyleri görmeye gel” ifadesinin yer alması etkinlikte başka cihazların da tanıtılabileceği kanısını uyandırdı. Yapılan yorumlarda tanıtılması beklenen cihazların yeni Chromebook ve Google Home modelleri olabileceği belirtiliyor.

Etkinlikte buna benzer başka tanıtımların da yapılması beklenirken lansmanın yıldızının Google Pixel 4 modeli olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Önceki Pixel telefonlarda tek kamera kullanılırken iPhone ve diğer rakiplerin çift kamera hatta üçlü kameraya geçmesinin ardından Google’ın da yeni modelde çift kamera kullanması bekleniyor. Yeni Pixel 4’ün hangi özelliklere sahip olacağı sorusunun yanıtı 15 Ekim’de belli olacak.

NOT: Görsel temsilidir.

Cevap bırakın