Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımFerrari ve HP unvan ortaklığını duyurdu

  Ferrari ve HP unvan ortaklığını duyurdu

  Küresel işbirliği, performans odaklı inovasyon, güven, mükemmellik ve yeni Scuderia Ferrari HP ekibi adına ortak bağlılığı kapsıyor.

  Ferrari ve HP tarihi, çok yıllı bir unvan ortaklığını duyurdu. Dünyanın en ikonik iki şirketini birbirine bağlayan ortaklık, Scuderia Ferrari Formula 1 takımı, the Scuderia Ferrari Esports takımı ve Scuderia Ferrari Sürücü Akademisi’nde sürdürülebilir inovasyonu ilerletmek ve amaca yönelik teknolojiyi hızlandırmak için ortak bir taahhüt içeriyor.

  Buna ek olarak, HP logosu, takımın Scuderia Ferrari HP olarak yarışmaya başlayacağı 3-5 Mayıs tarihlerinde yapılması planlanan Miami Grand Prix’si öncesinde Maranello F1 araçlarında ilk kez görücüye çıkacak. Scuderia Ferrari Esports takımı ve 2023’te başlatılacak tamamen kadınlardan oluşan F1 Academy serisinde Maya Weug tarafından kullanılan Scuderia Ferrari aracı da yeni takma adla yarışacak.

  Daha büyük etki için miraslarını ve amaçlarını birleştirdiler
  HP ve Ferrari, ister teknoloji ister spor yoluyla olsun sürdürülebilir inovasyonu hızlandırmaya kararlı bir şekilde ilerliyor. Şirketler ayrıca ekiplerinde ve toplumlarında eğitim girişimlerini genişletmek ve gelecek nesiller için kalıcı bir etki yaratmak için birlikte çalışacaklar.

  Ekipler teknoloji ile güçleniyor
  Ortaklığın bir parçası olarak, HP’nin uyarlanabilir PC’ler ve cihazlar, konferans teknolojisi ve baskı yetenekleri de dahil olmak üzere yüksek performanslı ürün ve hizmetlerinin entegrasyonu, Scuderia Ferrari HP ve Prancing Horse’un diğer yarış takımlarının pistte ve pist dışında eğitim hassasiyetini turbo şarj etmesini ve stratejik karar verme sürecini optimize etmesini sağlayacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN