Evinizde Bulunması Gereken Sağlık Ürünleri

0

Teknolojiyi kullanarak sağlık durumunuzu evinizde kolayca gözlemleyebilirsiniz. Bu yazımızda tanıtacağımız cihazlar yaşam kalitenizi artırmanıza yardımcı olabilir. Özellikle baskül ve ateş ölçer gibi cihazlarda elde edeceğiniz verileri referans alıp doktor veya bir uzmanla paylaşmayı ihmal etmeyin.

sağlık
Sağlık için kilonuzu kontrol altına alın

Fakir Sun Bluetooth Vücut Analiz Baskülü

Kilonuzu kontrol altına almak için öncelikle doğru verilere sahip olmanız lazım. Fakir’in sunduğu bu model de ihtiyacınız olan tüm verileri size sunuyor. En fazla 180 kilo tartma özelliğine sahip bu baskül, vücut kas, vücut yağ, kas kütle analizi ve kas kütle endeksi (VKE) gibi ölçümler yapıyor. Akıllı telefona indireceğiniz SenssunHealth uygulaması sayesinde değerler telefonunuza kaydedilip grafik halinde takip edilebilir. Bu tarz ürünlerde aynı ölçümler farklı değerler verebiliyor. Bazı kişiler bu nedenle ürünlere güvenmiyor. Her ne kadar az bir sapma yaşansa da önemli olan düzenli bir şekilde aynı cihaz üzerinde takip yapıp fikir edinmek. Ürünü 259 lira karşılığında bu adresten inceleyip satın alabilirsiniz.

Braun ThermoScan IRT 6520 / 6020

Oldukça yaygın olarak kullanılan Braun, ateş ölçme konusunda güvenilir markaların başında geliyor. Değiştirilebilir lens filtreleri ile gelen ürün kulağa sokulduğunda en fazla 3-4 saniye içinde ateşinizi ölçüyor. Özellikle bebek ve çocuklar için geliştirilen 6520 modelinde yaşa göre ölçüm özelliği bulunuyor. Braun’un klinik verilerden hareketle geliştirdiği bu özellik dört yaşındaki bir çocuk veya altı aylık bir bebek gibi farklı yaş gruplarına göre vücut ısısını değerlendiriyor. Oldukça pratik olan bu ürün MediaMarkt mağazalarında 400 lira civarında satılıyor.

Medisana MC-88939 Masaj Minderi

Doğru ve düzenli yapılan masaj kan dolaşımını hızlandırıp kasların yumuşamasını sağlar. Bu ürün de özellikle boyun ve omurilik bölgesine ısıtmalı ve ovmalı masaj uyguluyor. Oturduğunuz yerden titreşimli masaj özelliği ile kaslarınız gevşeyecek. Farklı sertlik ve yoğunlukta programlara sahip bu ürünü özellikle mağazada deneyimleyerek daha net bir fikir elde edebilirsiniz. 2199 liraya bu adresten satın alabileceğiniz ürün ağrılarınızı gidermenize yardımcı olacaktır.

Beurer HK42 Isıtıcı Ped

Özellikle romatizma ve ekrem ağrılarına iyi gelmesi için tasarlanan bu ısıtıcı ped, özellikle diz ve sırt gibi sorunlu bölgelerde kullanılabilir. Yıkanabilir yumuşak polar malzemesi ve deseni ile Beurer kalitesini gösteriyor. Ürün 75 dereceye ısıya kadar çıkıp 90 dakika sonra kendini kapatabiliyor. Dolayısıyla rahatlayıp uyumanız sorun olmaktan çıkıyor. Ürünü 349 liraya bu adresten satın alabilirsiniz. Herkese sağlık dolu günler diliyorum.

 

Cevap bırakın