Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraCanon, yeni geliştirilen dijital sürücü ünitesine sahip taşınabilir zum lensini tanıttı

  Canon, yeni geliştirilen dijital sürücü ünitesine sahip taşınabilir zum lensini tanıttı

  Canon, 4K yayıncılık kameralarında kullanılmak üzere, yeni geliştirilen dijital sürücü ünitesine sahip yeni nesil taşınabilir zum lensi; CJ27ex7.3B IASE T’yi tanıttı.

  Canon, UHDxs serisini genişleterek kullanıcılara canlı yayın, haber toplama ve stüdyo prodüksiyonu gibi farklı alanlarda üst düzey bir çekim deneyimi sunuyor. Sektör standartlarını yeniden belirleyen taşınabilir zum lensi CJ27ex7.3B IASE T; kendi kategorisindeki en geniş kapsama alanı ve telefoto erişimini sunuyor. Lensin sağladığı bu erişim, kullanıcının istediği çekimi elde etmesi için çok yönlü seçenekleriyle stüdyodan stadyumlara kadar her alana ulaşıyor.

  CJ27ex7.3B IASE T; 7,3 mm’den 197 mm’ye kadar odak uzunluğuna ulaşan 27x optik zumlama ile sınıfında lider güçlü büyütme sağlıyor. Maksimum erişim mesafesini ikiye katlayarak tam 394 mm’ye çıkaran dahili 2,0x extender sayesinde, sahadaki sporcuların yakın plan çekiminden geniş manzaralara kadar her çekim alanının yıldızı oluyor.

  Optik performansa vurgu yapan üst düzey uygulamalar için tasarlandı 

  Yüksek kaliteli 4K HDR performansı, çoklu grup zumlama ve kayan odak sistemi gibi geliştirilmiş teknolojiler sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntüler sağlıyor. e-Xs V sürücü ünitesine sahip ilk lens olmasının yanı sıra üç adet 20 pimli konektör, uzaktan kumanda ve ürün yazılımı güncellemeleri gibi çeşitli uygulamaları da içinde bulunduruyor. Yeni eklenen USB-C portu ve hassas lens veri çıkışı için 16 bit enkodere sahip olan ünitesi, sanal prodüksiyonlar ve hareket halinde yayıncılık dahil olmak üzere birçok farklı alana uyum sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN