Yaz aylarında kullanabileceğiniz aksesuarlar

0

Yaz tatilinde, geçirdiğiniz zamanı çok daha keyifli hale getirecek olan en kullanışlı aksesuarları sizler için listeledik. Yaz aylarında kullanabileceğiniz aksesuarlar videomuz ile karşınızdayız!

Yaz aylarında kullanabileceğiniz aksesuarlar

Yaz tatiline çıkanlar ve tatil yapanlar için birbirinden faydalı aksesuarları derledik. Yaz dönemi boyunca yanınızdan ayırmayı hiç istemeyeceğiniz aksesuarlar bu videoda!

JBL Flip 3 kablosuz hoparlör

Müzik, hayatımızın her noktasında yer alıyor. Yaz tatilinde de olmaması beklenemez. Deniz kenarında, sahilde, havuz başında ve daha pek çok yerde, en sevdiğiniz parçaları, JBL Flip 3 ile saatlerce dinleyebilirsiniz. Bluetooth ile kablosuz ve 3.5 mm jak ile kablolu olarak kullanılan Flip 3, 10 saate varan kullanım süresi ile eğlencenize yardımcı olacak.

SONY NWWS413B.CEW 4 GB

Yüzmeyi sevenler için harika bir önerimiz var. Sony’nin Walkman serisi altında ürettiği bu model, 4 GB ve 8 GB kapasite seçeneklerine sahip. Yüzerken, müzikten uzak kalmak istemeyenler için 7 saate kadar pil süresi ile harika bir ürün olan Sony NWWS413B modeli, farklı renk seçeneklerine de sahip.

TTEC 2BB141K AlumiSlim

Akıllı telefonlar, tabletler, kulaklıklar derken, bu cihazları yanımızda şarj aleti olmadan, şarj etmek isteyenler için güzel 10000 mAh kapasiteli powerbank önerimiz var. 2.1A çıkış gücü, çift USB portu gibi özelliklere sahip olan bu model, elektronik cihazlarınıza hayat verecek.

SBS Selfie Çubuğu

Grup halinde tatile çıkanlar ve yaz tatilini geçirenler için selfie çubuğu olmazsa olmaz. Alacağınız selfie çubuğunun güçlü ve dayanıklı olmasına özen göstermenizde fayda var.

JBL EVEREST 300 BT 

Kablosuz kulaklar, hem moda oldu hem de kablosuz yapıları sayesinde kolay bir kullanım sunuyor. JBL’in Everest 300 BT modeli, 100 db ses şiddeti, 20 saate varan pil süresi ve şık tasarımıyla, satın alabileceğiniz en güzel kulaklıklar arasında yer alıyor.

Cevap bırakın