iPhone 9 için güzel haber geldi!

0

Apple’ın uygun fiyatlı telefonu olacak yeni modeli iPhone 9 için uzun zamandır sızıntılar gelmeye devam ediyordu ancak tüm dünyada yayılan corona virüsten dolayı bazı gecikmeler yaşandığı iddia edilmişti. Şimdi ise gelen haber, Çin’deki salgın hastalığın azalmasından dolayı iPhone 9 üretimine başlandığı yönünde!

iPhone 9 için güzel haber!

Yayınlanan raporlarda, Apple salgın hastalığın azalmasından dolayı iPhone 9 için seri üretimi başlattığı bilgisi yer alıyor. Başlangıçta Mart ayında karşımıza çıkması beklenen model, salgın hastalıklardan dolayı karşımıza çıkamamıştı. Apple her ne kadar yeni MacBook Air ve iPad Pro’sunu tanıtmış olsa da iPhone 9 nerede soruları havada kalmıştı.

iOS 12.4.4 güncellemesi

Uygun fiyatlı modelin üretimine başlanmış olması, Apple’ın yakın zamanda lansman hazırlıklarına başlayabileceğini düşündürüyor. Üretimi yani ilk adımın atılmış olması süreci hızlandıracak.

Yeni uygun fiyatlı iPhone 9 modelinin ülkemizde de neredeyse tüm iPhone’lardan uygun fiyatlı olması bekleniyor. Böylelikle uygun fiyatlı iPhone almak isteyenler için en yeni iPhone’u almak daha da kolaylaşacak.

Cevap bırakın