Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAnker, 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı’na katıldı

  Anker, 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı’na katıldı

  Anker, CNR Holding tarafından düzenlenen 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı’na katıldı. Anker’in piyasaya sunduğu yeni ürünlerinin tanıtıldığı fuarda, ürünler katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

  24-28 Nisan 2024 tarihleri arasında Yenikapı-Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen 6. CNR Camp & Caravan, Tiny House İstanbul Fuarı; karavan kullanıcıları, kamp ve doğaseverleri fuarda bir araya getirdi. Kamp ve karavan sektörünün önemli buluşma noktası olan fuarda, Anker de kamp ve karavan tutkunlarının ilgisini çekecek yeni ürünlerini sergiledi. Anker taşınabilir şarj cihazları, Soundcore hoparlörleri, Nebula projeksiyonları ve eufy Security ürünlerinin tanıtıldığı fuarda, Anker ürünleri katılımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

  “Ürünlerimiz, kamp ve doğa tutkunlarının hayatını kolaylaştırıyor”

  Anker Türkiye, Yunanistan ve Orta Asya Ülke Direktörü Cem Bodur, fuarla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Girişim ekosisteminden gelen bir marka olarak inovasyonun ve girişimin öneminin farkındayız. Bu yüzden her dönem inovatif, pratik ve her bütçeye uygun ürünler üretmeye devam ediyoruz. Son yılların yükselen değerlerinden kamp, karavan, tiny house ve doğa sporları sektörü de odaklandığımız alanlar arasında yer alıyor. Bugün dünyada 40 milyar euro pazar büyüklüğüne ulaşan bir sektörden bahsediyoruz. Ürünlerimizin ve yeniliklerimizin kamp ve doğaseverlerin de hayatını kolaylaştırması bizim için oldukça önemli. Bu fuarda da yer alarak ürünlerimizin katılımcılar tarafından yoğun ilgiyle karşılaşması oldukça sevindirici. ”

  Kampta eğlencenin sınırlarını zorlamak isteyenler Soundcore hoparlörleriyle aradığı eğlenceyi yakalıyor. Özel adaptif teknolojisi sayesinde hoparlörün yön ve konumuna otomatik olarak uyum sağlayarak ses kalitesini koruyan Anker Soundcore Motion 300 Bluetooth Hoparlör, küçük boyutlarından beklenmeyecek kadar iyi ve benzersiz bir ses deneyimi sunuyor. Güçlü 30W stereo sese sahip Motion 300, 13 saatlik oynatma süresiyle gün boyunca kesintisiz müzik keyfi vadediyor.

   

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN