Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetPopüler akıllı saat marka ve modelleri

  Popüler akıllı saat marka ve modelleri

  Önce akıllı telefonlar hayatımıza girdi ve vazgeçilmez iletişim aracı haline geldi. Ardından saatlerimiz akıllandı ve hayatımızın önemli bir parçası oldu. Şu an neredeyse akıllı saat olmadan bir hayat düşünemiyoruz. Akıllı telefonlarla birlikte çalışan ve mobil uygulamayla elde ettiği verileri senkronize eden akıllı saatler, bugün bize sadece zamanı göstermiyor; uygulama zenginliği ve özelleştirilebilir fonksiyonlarla bize hayat yolculuğumuzda adeta kılavuzluk yapıyor. Günlük hayatımızda şık bir aksesuar olarak eşlik eden akıllı saatler, günlük aktivitelerimiz ya da spor faaliyetlerimizde elde ettiği verilerle bize yön gösteriyor. Günlük aktivite seviyemizi, uyku durumumuzu, sağlık verilerimizi akıllı saatimizden öğreniyor ve gerekiyorsa kendimize çekidüzen veriyoruz. Trafik kazalarında ya da düşme gibi olağandışı durumlarda acil yardım hattını otomatik arayan, hayat kurtaran fonksiyonlarla zenginleşen akıllı saatler, artık vazgeçilmez teknolojik cihazlar oldu. Bu yazıda size MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim ve kılavuzunuz olmaya aday akıllı saat seçenekleri öneriyorum.

  APPLE Watch Ultra 2

  Apple Watch Ultra 2

  Apple’ın gelişmiş akıllı saati Watch Ultra 2, extreme sporlar ile uğraşan kullanıcıların gözdesi. Sensörleri daha da geliştirilen Apple Watch Ultra 2, daha doğru sonuçlar veriyor. GPS özelliği üst seviyeye çıkarılan ve daha fazla doğruluk kazanan bu yetenekli saat, deniz seviyesinin 500 metre altındaki alçak vadilerden, 9 bin metreye kadar dünyanın en yüksek zirvelerine farklı koşullarda test edilmiş. Huish Outdoors’un güncellenmiş Oceanic+ uygulamasıyla tüplü dalışlarda bile kullanıcısına eşlik eden Apple Watch Ultra 2, normal kullanımda 36, Düşük Güç Modunda ise 72 saate kadar pil ömrüne sahip.

  HUAWEI Watch GT3 Elite

  Huawei Watch GT3 Elite

  Titanyum malzemeyle kaliteli bir donanıma sahip olan, yeni geliştirilmiş nabız modülü yorucu egzersizlerde bile doğru sonuçlar veren Huawei Watch GT3 Elite, kan oksijeni gibi sağlık verilerinin doğruluğunu artıran teknolojilere sahip. GPS, Beidou, GLONASS, Galileo ve QZSS uydu sistemleri desteğiye bu akıllı saat, konum takibinde çok iyi. Android ve iOS işletim sistemleriyle uyumlu olan Huawei Watch GT3 Elite, 1.43 inç boyutunda ve 466×466 piksel çözünürlük sunan dokunmatik AMOLED ekrana sahip. Günlük kullanımda şık bir klasik saat görünümü veren Huawei Watch GT3 Elite, çok sayıda spor modunu destekliyor. Huawei Watch GT3 Elite, tam şarjla 14 güne kadar pil ömrü sunuyor.

  SAMSUNG Galaxy Watch 6

  Samsung Galaxy Watch 6

  Hayatın her anında size eşlik etmek için Samsung’un Galaxy Watch 6 akıllı saatini de tercih edebilirsiniz. Galaxy Watch 6’da bulunan Biyoelektrik Empedans Analizi (BIA) sensörü, vücudunuzla ilgili ihtiyacınız olan verileri dilediğiniz zaman alma fırsatı sunuyor. PPG sensörüyle kalp atış hızınız ve kalp ritminizi düzenli aralıklarla ölçen ve anormallik algıladığında sizi uyaran Samsung Galaxy Watch 6, bu verileri daha ayrıntılı incelemek için kullanıcısını EKG çektirmeye tevşvik ediyor. Ultra dayanıklı Safir Kristal camla gelen, IP68 ve 5ATM derecelendirmeleri sayesinde her koşulda çalışan Galaxy Watch 6’nın pil ömrü ise tek şarjla 40 saat.

  Akıllı saat modelleri MediaMarkt’ta

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim akıllı saat modelleri bu kadar. Tabii ki daha fazla seçenek raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm akıllı saat modelleri için buradan bilgi alabilirsiniz. Eğer konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Soundbar ile TV’nizin sesi daha gür çıksın

  Elektrikli ısıtıcı satın almak isteyenlere öneriler

  Öne çıkan televizyon modelleri

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN