Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetElektrikli ısıtıcı satın almak isteyenlere öneriler

  Elektrikli ısıtıcı satın almak isteyenlere öneriler

  Elektrikli ısıtıcılar genel olarak mekânlarda ek ısıtma çözümleri olarak öne çıkıyor. Örneğin evinizde doğalgazla çalışan bir kombi varsa, tüm evi kalorifer petekleriyle ısıtmak daha makul ve ekonomik bir çözümdür. Kombinin ısıttığı suyun borular vasıtasıyla evdeki tüm mekânlarda dolaşarak doğal bir ısıtma sağlaması birinci tercihiniz olmalı.

  Elektrikli ısıtıcılar, kışın çok soğuk günlerde ek bir çözüm olarak düşünülebilir. Ya da işyeri gibi evlerimize oranla daha küçük mekânlarda ısıtmaya yardımcı olabilir. Tüm mekânları elektrikle ısıtmak, tüm ısıtma sistemini elektrik enerjisi üzerinden kurgulamak fatura sürprizleri yaşatabilir size.

  Bu hafta MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim üç farklı elektrikli ısıtıcı modelini inceliyoruz. Kullanacağınız alanın büyüklüğü ve yapısına göre sizin için uygun olan çözümü seçebilirsiniz. Her zamanki gibi, daha fazla seçeneğin MediaMarkt raflarında olduğunu hatırlatalım ve önerilerimize geçelim.

  LUXELL LX-2831 Elektrikli Isıtıcı

  LUXELL LX-2831 1800W Quartz Isıtıcı

  3 adet Quartz cam tüpe sahip olan Luxell firmasının LX-2831 model elektrikli ısıtıcısı 1800W güç tüketiyor. 3 ayrı kademeyle sıcaklık ayarı yapılabilen ve termostatı da bulunan bu elektrikli ısıtıcıda ortam havasını nemlendirmek için buhar özelliği mevcut. Üründe bulunan devrilme emniyeti ise olası kazalarda güvenlik riski yaşanmasının önüne geçen faydalı bir fonksiyon. Bu elektrikli ısıtıcı üzerinde bulunan taşıma koluyla farklı mekânlar arasında aktarmanız gerektiğinde de kolaylık sağlıyor.

  SINBO SFH-3399 Quartz Isıtıcı

  SINBO SFH-3399 1000W Quartz Isıtıcı

  Elektrikli ısıtıcı olarak tercih edilebilecek bir başka seçenek olan Sinbo firmasının SFH-3399 model ısıtıcısı Quartz teknolojisi içeriyor. 1000W güç tüketen bu ısıtıcıda 2 kademeli ısı ayarı mevcut. Ayrıca kullanıcı güvenliği açısından devrilme emniyeti özelliği bulunuyor. Bu da olası kazalarda zarar görülmesini önleyeceği için önemli. Masa üstü kullanıma uygun olan bu elektrikli ısıtıcıda, taşımayı kolaylaştıran el tutma bölmesi mevcut.

  BOSCH HC 4000 Elektrikli Isıtıcı

  BOSCH HC 4000 2000W Konvektör Isıtıcı

  2000W güç tüketen Bosch firmasının HC 4000 model elektrikli konvektör ısıtıcısı, duvara monte edilebiliyor. Ürünün ayakları ihtiyaç duyulduğunda ayrıca satın alınabiliyor. BSH Türkiye tarafından 5 yıl garanti veriliyor olması, bu ürünün en büyük artılarından. 10 kademeli ısıtma ayarı bulunan bu elektrikli ısıtıcı, kullanıldığı ortama uyum sağlayan tasarımıyla da dikkat çekiyor.

  Elektrikli ısıtıcı modelleri MediaMarkt’ta!

  MediaMarkt internet mağazasından seçtiğim elektrikli ısıtıcı modelleri bu kadar. Tabii ki daha fazla seçenek raflarda mevcut. MediaMarkt internet mağazasında satışa sunulan tüm elektrikli ısıtıcı modelleri için buradan bilgi alabilirsiniz. Eğer konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Öne çıkan televizyon modelleri

  Buzdolabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  Kablosuz kulaklık alırken bu özellikleri arayın

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN