Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  ManşetBuzdolabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  Buzdolabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler

  Buzdolabı, gıdaları güvenle saklamak için kullandığımız ve günümüzde artık vazgeçilmez hale gelen araçlardan. Farklı fonksiyonlara sahip ve yine farklı marka ve modellerle karşımıza çıkan buzdolabı seçimi çok önemli. Yanlış bir karar, ihtiyaç duyduğumuz fonksiyonlara sahip olmayan bir cihazla uzun yıllar geçirmemize neden olabilir. Bu yazıda buzdolabı satın almadan önce dikkat etmeniz gereken noktalara değineceğim.

  Buzdolabı

  Ev için mi yazlık için mi?

  Buzdolabı satın almadan önce, neye ihtiyacımız olduğuna karar vermemiz gerekir. Ev, yazlık ya da ofis için mi satın alacağımıza göre, seçeceğimiz ürünün niteliği değişiklik gösterecektir. Bu aşamada, ihtiyacımız olan buzdolabının boyutu ve kapasitesine karar vermemiz gerekir. Ailede kaç kişi yaşadığı bu noktada size bir fikir verebilir. Doğal olarak kalabalık aileler için daha geniş bir buzdolabı satın almak, ileride sıkıntı yaşanmasının önüne geçecektir.

  Buzdolabı

  Enerji verimliliği için A+++ sınıfı

  24 saat çalışan cihazlar oldukları için, buzdolabında enerji verimliliği konusu çok önemlidir. Enerji tüketimi sınıflandırmalarına tabi olan buzdolaplarını satın almadan önce bu konuda da bilgi sahibi olmalısınız. Enerji tüketimi konusunda en verimli olan buzdolapları A+++ sınıfıdır. Satın alacağınız buzdolabının özellikleri arasında enerji sınıfı özelliklerini görebilir ve buna göre karar verebilirsiniz.

  Buzdolabı

  Çift kapılı mı, tek kapılı mı?

  Çift ya da tek kapılı modeller arasından seçim yapmanız ve hangisinin size uygun olduğuna karar vermeniz gerekir. Çift kapılı modeller daha fazla depolama alanı sağlarken, tek kapılı modeller enerji verimlidir. Bu arada altta dondurucusu altta ve üstte olan modeller vardır. Hangisi size uygunsa buna göre seçim yapabilirsiniz.

  Buzdolabı

  Buzdolabı modellerini buradan inceleyin

  Satın almak istediğiniz buzdolabı için MediaMarkt size zengin seçenekler sunuyor. İhtiyaç duyduğunuz modeli, kısa bir incelemeden sonra kolaylıkla bulabilirsiniz. Buzdolabı modelleri genel olarak şöyle kategorize edilmiştir:

  Buzdolabı

  Öne çıkan dört buzdolabı modeli

  Bu noktada öne çıkan şu üç buzdolabı modelini tavsiye edebilirim. Bunlar; BOSCH KGN86AID2N, SIEMENS KG86NAID2N, ELECTROLUX LNT5ME32U1 ve ALTUS AL 365.

  MediaMarkt’ın internet mağazasında satışa sunulan tüm buzdolabı modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Konuyla ilgili sorularınız olursa, aşağıdan yorum bırakarak bana ulaştırabilirsiniz. Şimdilik hoşça kalın.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede


  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Kablosuz kulaklık alırken bu özellikleri arayın

  Kombi seçimi yaparken gözetmeniz gereken noktalar

  Fotoğraf makinesi satın alırken dikkat etmeniz gerekenler

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN