Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  KadınProfilo’nun A enerji sınıfı çamaşır makineleri düşük enerji tüketiminde iddialı

  Profilo’nun A enerji sınıfı çamaşır makineleri düşük enerji tüketiminde iddialı

  Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle evin her alanında “Oh be Profilo Varmış, Oh be İyi ki Almışız” dedirten 10 kg kapasiteli Profilo Çamaşır Makineleri % 66’ya varan enerji tasarrufuyla aile ekonomisine katkı sağlıyor. 

  Hayatı kolaylaştıran çözümleriyle sürdürülebilirliği de destekleyen Profilo, giysilerin zorlu lekelerden arınmasını sağlayarak kullanım ömürlerini uzatırken sunduğu enerji tasarrufu ile hem aile ekonominizi hem de çevreyi koruyor. Yeni Nesil A enerji sınıfı enerji tasarruflu Profilo çamaşır makineleri, evinizin LED aydınlatmalarından bile daha az enerji harcıyor. Yeni Nesil Profilo Çamaşır Makineleri, geniş hacmiyle tek seferde daha fazla çamaşırı kolayca yıkama imkanıyla sağladığı tasarrufun yanı sıra, A enerji sınıfı özellikleriyle de 10 yaşındaki bir çamaşır makinesine kıyasla %66’ya varan enerji verimliliği sağlıyor.   Profilo Çamaşır Makinesi 10 yıl garantili SilentPlus Motor teknolojisi ile çamaşırlarınızı sessizce yıkarken aynı zamanda yüksek enerji tasarrufu sağlıyor.

  Profilo Çamaşır Makineleri, 10 kg yıkama kapasitesi ile nevresim, yatak örtüleri, havlular gibi kalın ve geniş hacimli ürünleri kolayca yıkamanıza imkân tanıyor. Ayrıca makinelerin geniş tamburları hassas çamaşırlarınıza daha fazla alan açarak özenle yıkanmalarını sağlıyor.

  Leke uzmanı özelliği sayesinde ise kıyafetlerinizi yıpratmadan kan, ter, çay ve yağ gibi inatçı lekelerden kolayca arındırırken 10 kg kapasitesi ile dağ gibi biriken çamaşırlarınızı aynı anda kolayca yıkama fırsatı sunuyor. Profilo çamaşır makinesi, özellikleri sayesinde sürekli çamaşır yıkama zahmetinden kurtarıp “Oh be Profilo Varmış, Oh be iyi ki almışız” dedirtiyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN