Mediamarkt.com.tr Mağazadan Teslimat ile hızlı alışveriş deneyimi

0

Eğer mediamarkt.com.tr üzerinden satın aldığınız ürünün aynı gün içinde elinizde olmasını istiyorsanız, o hâlde Mağazadan Teslimat hizmeti tam size göre. Siparişinizi mediamarkt.com.tr üzerinden verebilir, ödeme işlemini gerçekleştirebilir ve daha sonra ürünü aynı gün içinde seçtiğiniz MediaMarkt mağazasından teslim alabilirsiniz. Bu videoda mediamarkt.com.tr üzerinden alışverişe başlıyor, ürünün satın alma ve ödeme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra da MediaMarkt Metropol İstanbul mağazasından satın aldığımız ürünü teslim alıyoruz.

mediamarkt.com.tr Mağazadan Teslimat hizmetinden nasıl yararlanılır?

Satın almak istediğiniz ürün için arama yaptıktan sonra sonuç sayfasında bulunan mağaza seç bölümünden satın almak istediğiniz mağazayı seçerek söz konusu ürünün mağaza stoklarında olup olmadığını görebilirsiniz. Bunun yerine en başta da mağaza seçimini yapabilirsiniz. Videoda gösterdiğimiz gibi, mediamarkt.com.tr ana sayfasında bulunan Mağazam bölümü altından ürünü teslim almak istediğiniz mağazayı seçebilirsiniz.

Mağaza seçimini en başta tamamladıktan sonra satın almak istediğiniz ürünler için arama yaptığınız zaman, seçtiğiniz mağazanın stoklarında olup olmadığı bilgisini de kolaylıkla göreceksiniz. Böylelikle alışverişiniz biraz daha kolaylaşacaktır.

Satın almak istediğiniz ürünü veya ürünleri sepete ekledikten sonra alışverişi tamamlama aşamalarına geçin. Önce fatura bilgilerini ekleyin, sonrasında ise teslimat adımında Mağazadan Teslimat’ı tercih edin. Daha önce mağazanızı seçtiğiniz için bu mağaza otomatik olarak seçilmiş olacaktır. Daha sonra ödeme seçeneğini tercih edin. Kredi kartı, banka kartı gibi araçlarla çevrimiçi ödeyebileceğiniz gibi, siparişinizi mağazadan teslim alırken de mağazadan ödeme imkanından yararlanabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra gün içinde siparişinizin mağazada hazır olduğuna dair bir ileti e-posta adresinize gönderilecektir. Bu iletide yer alan sipariş numarasını ve kimlik kartınızı seçtiğiniz MediaMarkt mağazasında bulunan İnternetten Satış Teslim Alanı bölümündeki görevliye göstererek ürününüzü teslim alabilirsiniz. Fatura da ürünün teslimi sırasında kesilecektir.

Sonuç olarak mediamarkt.com.tr Mağazadan Teslimat seçeneği sayesinde sipariş ettiğiniz ürün veya ürünlere aynı gün içinde sahip olabilirsiniz.

Cevap bırakın