Vestel’den çerçevesiz LED TV

0

Yerli teknoloji markası Vestel, Almanya’da düzenlenen Avrupa’nın en büyük teknoloji fuarı IFA 2017’ye katıldı ve tanıttığı çerçevesiz LED TV ile dikkat çekti. İşte detaylar…

İlk yerli üretim 4K Kavisli TV’nin de üreticisi olan Vestel, bugüne kadar üretilmiş çerçevesiz ultra ince ilk yerli LED TV modelini Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen teknoloji fuarı IFA’da tanıttı. Vestel Ar-Ge ekibinin geliştirdiği çerçevesiz ve ultra ince televizyon, arka panelinin çok ince olmasıyla fark yaratıyor. 1 santimetreden daha ince bir ekrana sahip yeni model, 55 ve 65 inç olmak üzere 2018 yılının ilk yarısında satışa çıkacak.

IFA’da dikkatleri üzerinde toplayan UHD TV ürünler, 1 santimetreden daha ince bir LED ekrana sahip. Kenarlıksız ve ultra dar çerçeveli yeni ürün, arka panelinin çok ince olmasıyla dikkat çekiyor. UHD TV’ler, Yüksek Dinamik Aralık (High Dynamic Range- HDR) teknolojisi ve Geniş Renkli Gamut paneli sayesinde, izleyicileri ekrandaki sanal dünyanın içine sürüklüyor ve kapsamlı bir izleme deneyimi vaat ediyor.

Vestel TV ile daha güvenli evler

‘Akıllı Ev Sistemleri’ne ‘Nesnelerin İnterneti’ trendiyle TV’yi entegre eden Vestel, kullanıcılarına güvenlik konusunda yeni bir açılım yapıyor. AR-GE mühendisleri tarafından geliştirilen yeni sistemle Vestel TV, ev sahipleri yokken evde ve etrafında oluşabilecek hareketleri en gelişmiş teknoloji sensörleriyle algılayarak, gerekli uyarıları yapıyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın