Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSamsung Avrupa’daki ilk “A” Enerji Sınıfı alttan donduruculu buzdolabını tanıttı

  Samsung Avrupa’daki ilk “A” Enerji Sınıfı alttan donduruculu buzdolabını tanıttı

  Samsung Electronics, enerji tasarruflu yeni “A” Enerji Sınıfı Ekstra Geniş Alttan Donduruculu Buzdolabının Avrupa’da ilk defa piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Yeni RB6000D Alttan Donduruculu Buzdolabı, AI Inverter Kompresörü, AI Enerji Modu ve geliştirilmiş kapasitesiyle gerçek anlamda enerji verimliliği deneyimi sağlıyor.

  RB6000D Alttan Donduruculu Buzdolabı, geçtiğimiz günlerde Paris’te les Pavillons des Étangs’da düzenlenen ‘Welcome to BESPOKE AI’ global lansman etkinliğinde tanıtıldı. Yüksek enerji derecesine sahip ürün, Wi-Fi özellikleri ve SmartThings AI Energy sayesinde benzer Samsung buzdolabı modellerine göre daha da fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

  Samsung Electronics Başkan Yardımcısı ve Dijital Ev Aletleri Müşteri Deneyimi Ekibi Başkanı Moohyung Lee, RB6000D Ekstra Geniş Alttan Donduruculu Buzdolabı ile ilgili olarak, “Enerji verimliliği günümüz tüketicileri için her zamankinden daha önemli olduğundan, Samsung olarak modern çağa hitap eden yeni buzdolabı modelimizi tanıtıyoruz. Kapsamlı ve titiz Ar-Ge çalışmalarımız sayesinde, dünyanın her yerinden tüketicilerin beğendiği Samsung kalitesi ve özelliklerine ek olarak, benzer Samsung buzdolabı modellerine göre daha yüksek enerji tasarrufu olanağını sunmayı da başardık. Kullanıcıların günlük yaşamlarında Samsung’un yeni buzdolabının bu olumlu özelliklerinden faydalanacağına eminiz,” diye konuştu.

  Samsung’un Avrupa’da “A” enerji derecesi alan ilk alttan donduruculu buzdolabı

  Buzdolabı, Samsung’un ekstra geniş alttan donduruculu buzdolabı modelleri arasında AB enerji standartlarına göre “A” enerji derecesi alan ilk model olma özelliğine sahip. Samsung, bu modelde geleneksel modele kıyasla enerji tüketimini %55,9 oranında azaltmak amacıyla yeni çözümler geliştirdi. Özellikle yeni AI Inverter Kompresör, AB enerji standartlarına göre A derecesinin elde edilmesinde kilit rol oynadı.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN