Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAcer’dan Yeni Predator Helios Neo 14

  Acer’dan Yeni Predator Helios Neo 14

  Acer, bilgisayar üzerindeki yapay zeka deneyimlerinin tüm potansiyelini ortaya koyan, en yeni Intel® Core™ Ultra işlemcilerle donatılmış taşınabilir gücün merkezi yeni Predator Helios Neo 14 ile oyun serisinin en yeni üyesini tanıttı.

  Acer Nitro 16 oyun dizüstü bilgisayarı, Intel Core 14’üncü nesil işlemcilerle yenilenerek kullanıcıların oyun oynarken veya yaratıcı uygulamalarla çalışırken daha da fazlasını yapabilmesine olanak tanıyor. Her seviyeden oyuncu, cihazların, yaratıcı uygulamalarda en yeni AI destekli DLSS 3,5 teknolojisini ve diğer AI hızlandırmalarını destekleyen NVIDIA® GeForce RTX™ 40[1] Serisi Dizüstü Bilgisayar GPU’ları sayesinde oyun oynarken veya yayın yaparken gösterilen olağanüstü görsellere ve yapay zeka destekli grafiklere hayran kalacak. Dizüstü bilgisayarların WQXGA ekran seçenekleri yüzde 100 sRGB renk gamı desteği ve NVIDIA G-SYNC® uyumluluğuyla bir araya geldiğinde ise parlak renkler ve pikseller göz alıcı şekilde öne çıkıyor.

  Oyun dizüstü bilgisayarları üzerinde yaratıcılığı ve yetenekleri tamamlamak ve daha da ileri seviyeye taşımak için bu cihazlarda, günlük kullanıma yönelik yapay zeka asistanına ve Acer’ın yapay zekayla geliştirilmiş video konferans özelliklerine daha hızlı erişim için Windows’ta Microsoft Copilot (özel bir Copilot tuşuyla birlikte) bulunuyor. Cihazla birlikte gelen bir aylık Xbox Game Pass Ultimate aboneliğiyle yüzlerce yüksek kaliteli bilgisayar oyununun keyfini çıkarabiliyor. Ayrıca CPU’lardaki çift fan, egzoz soğutma sistemleri ve sıvı metal termal, oyun dizüstü bilgisayarlarının iç kısımlarının en hararetli oyun seanslarında bile tam hızda çalışmasını sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN