The Elder Scrolls: Summerset geliyor!

0

The Elder Scrolls: Summerset kısa süre içerisinde PC ve konsollara geliyor. İşte detaylar…

MMORPG türündeki ikon video oyun The Elder Scrolls’un merakla beklenen yeni ek  paketi kısa süre sonra çıkışını gerçekleştiriyor. 21 Mayıs 2018 tarihinde PC, 5 Haziran’da da Xbox One ve PlayStation 5 için yayınlanacak olan The Elder Scrolls Online: Summerset ek paketi, yılın heyecan verici oyun serüvenlerinden birini vaat edecek.

Ek paket, High Elf uygarlığının ana üssü olacağı kaydedilen yeni bir adayı kapsıyor. Atraeum Adası adıyla gelecek yeni serüven alanında oyun severler yeni yetenekler keşfedecek.  Psijic Order’ın bulunduğu ada, Elder Scrolls tarihi açısından ele alındığında büyük önem taşıyor.

Tanıtım videosu yayınlandı…

Öte yandan oyunun geliştiricisi Bethesda, The Elder Scrolls: Summerset için yeni bir tanıtım videosu daha yayınladı. Yeni yaratıkları gözler önüne seren videoda mekanlardaki grafik detaylar dikkat çekiyor. Haberin devamında yer alan The Elder Scrolls: Summerset tanıtım videosunu izlemeyi unutmayın diyoruz. İyi seyirler…

MediaMarkt’ta satışa sunulan video oyunlarını incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Merakla beklenen God of War 2018 incelemesi için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın