SteelSeries’ten yeni Cyberpunk 2077 aksesuarları

0

SteelSeries’in yeni sanatçı eserleri serisi tanıtıldı. Özenle hazırlanmış tasarımların sanatçıları arasında Lauren Asta, Dune Haggar ve Brock Hofer yer alıyor.

Oyun ve espor çevre birimlerinde öncü markalardan SteelSeries, Cyberpunk 2077 temalı yeni QcK L mousepad ve Arctis Pro kulaklıklarını içeren “SteelSeries Sınırlı Sürüm” programını, ünlü sanatçılar Lauren Asta, Dune Haggar ve Brock Hofer ile tanıttı. Bu program, en büyük video oyunu yayıncılarından ve popüler sanatçılardan bazılarının sanatını ön plana çıkaracak ve her ay yeni sürpriz fırsatlar getirecek. Bu ürünlerin hepsi sınırlı üretim olarak satışa sunulacak.

CD Projekt Red ve Cyberpunk 2077’nin resmi oyun ses ortağı SteelSeries, Cyberpunk 2077 markalı kulaklık ve ürünlerin orijinal serisiyle uyumlu dört yeni aksesuar seti tasarladı. Militech, Arasaka ve Kang Tao QcK L mousepadler, üç oyun içi gruptan esinlenen tasarımıyla Arctis Pro güçlendirici paketleriyle mükemmel bir şekilde eşleşiyor. SteelSeries ayrıca oyunun kapağındaki ikonik sanat eseri ile yeni bir QcK L yarattı.

Lauren Asta illüstrasyon, antika sanatı, karalama sanatı, sokak sanatı ve duvar resimleri konusunda uzmanlaşmış gezgin bir nakkaş ve sanatçıdır. Amacı, içeriği hafif veya ağır bilgileri çekici ve canlı bir şekilde sanat ile aktarmaktır.

Lauren Asta tasarımlarıyla ilgili, “Halka açık sanat eserleri yaratmak, izleyiciyi görsel olarak teşvik etmemi sağlıyor. Ve eğer şanslıysam, karakter kadromun en iyi yaptığı şey olan insan deneyimleri mizahı ile onlara ilham vermek istiyorum”dedi.

Cevap bırakın