Bu iddia çok konuşulur!

0

note-5Samsung Galaxy S7 serisinin tanıtımına sayılı günler kala Çin kaynaklı yeni bir iddia gündemde! Üstelik konu edilen akıllı telefon Galaxy S7 de değil, Galaxy Note 6…

İddialara göre Samsung Galaxy Note 6, 5.8 inç ekran ve tam 6 GB RAM ile gelecek. Note 5 4 GB RAM ve 5.7 inç ekrana sahip. En geç önümüzdeki eylül ayında lanse edilmesi beklenen Android işletim sistemine sahip ileri seviye akıllı telefonun özelliği son derece iddialı. Peki iddianın kökeni ne?

Güney Koreli şirketin Note 6’ya ilişkin ekran testlerinin ortaya çıkmış olduğu belirtiliyor. Buradan yola çıkılarak da cihazın 6 GB RAM’e sahip olabileceği ifade ediliyor. 4 GB RAM’in kabul görmeye başladığı 2015 sonunun devamında 2016’da kapasitenin daha da artırılması mümkün. Galaxy Note serisinin gelecek nesil üyesi, donanımındaki 6 GB RAM ile kullanıcılarına çok daha performanslı bir yapı sunabilir.

Samsung’un 2016’nın sonuna doğru son derece sansasyonel bir modelle teknoloji dünyasında ses getirip getirmeyeceği henüz kesin değil, ancak benzer olasılıkların yılın devamında da zaman zaman gündeme geleceğinin altını çizelim.

Samsung Galaxy Note 6 için henüz erken. Öte yandan modelin teknik detayları ile ilgili çeşitli kaynaklardan toplanan resmi olarak doğrulanmamış bilgiler kamuoyuna yansımaya devam ediyor. Bunlar arasında 64 ve 128 GB olmak üzere iki ayrı flash depolama seçeneği, Süper optik görüntü sabitleyici ile gelecek 12 MP arka kamera ve iki farklı çipsetin potansiyel kullanıcılara sunulması öne çıkanlar arasında. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

Media Markt’taki her bütçeye uygun akıllı telefon seçeneklerine göz atmak için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın