Samsung Galaxy Note 10 tasarımı ile ilgili yeni detaylar

0

Tanıtım günü yaklaşan Samsung Galaxy Note 10 tasarımı hakkında yeni iddialar söz konusu. Detaylar yazımızda…

Samsung Galaxy Note 10 modelinin Ağustos ayında yapılacak bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor. Tanıtım günü yaklaşırken modelin tasarımı ile ilgili detaylar da yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Ice Universe, çoğu zaman Samsung cihazları hakkında verdiği doğru bilgiler ile tanınıyor. Geçtiğimiz günlerde Ben Geskin tarafından hazırlandığı belirtilen Samsung Galaxy Note 10 modeline ait olan tasarımı onaylayan Ice Universe, internete sızan bu tasarımın doğru olduğunu ve Galaxy Note 10’un yeni tasarımı olduğunu ileri sürdü.

Diğer yandan eğer Ice Universe tarafından onaylanan tasarım doğru ise Galaxy Note 10, ön yüzünde tek kamera ve arka yüzünde üçlü kamera kurulumu ile piyasaya girmeye hazırlanıyor. Bunun yanında arka yüzünde bir de ToF sensörü yer alıyor. Üçlü kamera kurulumunun arka yüze dikey olarak konumlandırıldığını da söylemek mümkün.

Galaxy Note 10 dört farklı versiyon ile gelebilir

Galaxy Note 10 modelinin daha önce tuşsuz bir tasarıma sahip olacağı ifade edilmişti. Ancak son çıkan görsellerde modelin tuşları olduğu görülüyor. Ayrıca yeni akıllı modelin iki farklı boyutta pazara gireceği ve bunun yanında 4G ve 5G olmak üzere iki farklı versiyonunun daha çıkacağı söyleniyor. Bu şekilde Galaxy Note 10, dört farklı seçenek ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Cevap bırakın