Samsung Galaxy Buds2 ile tanışın

0

Üst düzey ses ve rahatlık sağlayan, herkese uygun Buds kulaklıklar

Samsung, Galaxy Buds2’yi tanıttı. Yeni kablosuz kulaklık, gün boyu kullanım için rahatlık sağlayan bir tasarım ve nerede olursanız olun anı yaşayabilmeniz için ideal bir ses kalitesi vadediyor. Galaxy Buds Serisi’nin en yeni üyesi Galaxy Buds2; Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds Pro ile birlikte kullanıcılara ihtiyaçlarına uygun daha fazla seçenek sunuyor. Galaxy ekosisteminin bir parçası olan Galaxy Buds2; Galaxy akıllı telefonlar, tabletler veya akıllı saatler için iyi bir arkadaş.

İster müzik dinlemek ister görüntülü konuşma yapmak için kullansın, kullanıcılar kendi dünyaları için ihtiyaçları olan tüm özellikleri Galaxy Buds2’de ellerinin altında bulacak. Dinamik çift yönlü hoparlörler net, yüksek notalar ve derin bir bas sunarken Aktif Gürültü Önleme özelliği de istenmeyen gürültülerin engellenmesine yardımcı oluyor. Kullanıcılar dışarıdan gelen sesleri duymak istediklerinde, üç farklı ayarlanabilir ortam sesi seçeneğiyle yeniden ayarlama yapabiliyor. Kulaklığın dikkat dağıtan arka plan seslerini filtreleyen yeni, makine öğrenme temelli çözümü sayesinde de aramalarda sesler artık daha net duyuluyor.

Galaxy Buds2, Samsung’un ikonik kavisli biçime sahip, en küçük ve en hafif kulak içi kulaklıkları. Daha mükemmel bir uyum için Galaxy Wearables uygulamasında “Kulaklık Uyumu Testi” kullanılabiliyor. Kullanıcılar siyah, beyaz, yeşil ve lavanta olmak üzere dört modern renk seçeneği ve üçüncü taraf üreticilerin satışa sunduğu aksesuar kılıflarla kişisel tarzlarını tamamlayabiliyor.

Galaxy Buds2 için tavsiye edilen tüketici satış fiyatı da açıklandı: KDV dâhil 999 TL.

Cevap bırakın