PlayStation Plus üyeleri, GT Sport Demo’sunu önceden indirebiliyor

0

GT Sport için artık son viraj! Kısa süre sonra oyun severleri monitör veya TV ekranlarına kilitlemesi beklenen yarış oyunu için son derece ilginç bir detay söz konusu. Eğer bu haberi okuyorsanız şanslısınız…

GT Sport Demo versiyonu, PlayStation Plus üyeleri için indirilebilir durumda. Oyunun kilidi 9 Ekim 2017 itibarıyla açılıyor ve 12 Ekim’e kadar bu sınırlı versiyonu deneyimlemek mümkün oluyor. Eğer aktif bir PS Plus hesabınız varsa oyunun demo sürümünü indirmek için PS4 PlayStation Store’a girip ‘Gran Turismo Sport Demo’ şeklinde arama yapabilirsiniz. Bu bir deneme sürümü ve tahmin edileceği gibi ücretsiz olarak geliyor.

Oyunun demo versiyonuna ilişkin resmi açıklama ise her seviyedeki sürücü için motorsporlarının son 20 yılına ilişkin çok sayıda otomobille gerçekleştirilebilir yarış deneyimlerinin altı çiziliyor. Demo içeriğinde Sport, Campaign veya Arcade modları denenebiliyor, ayrıca yeni Scapes Fotoğraf modu ve Custom Livery Editor gibi yeni özellikler de kullanılabilecek.

Sport modu, en hızlı tur zamanları odağında, Campaign ise çeşitli görevlerin tamamlanması şeklinde ilerliyor. Son olarak Arcade modu, farklı arazilerde çok sayıda farklı sınıfta araçla yarış deneyimi yapısında.

Livery Editor özelliği ile şaşırtıcı çeşitlilikte kişileştirme olanakları sunuluyor. Buradan aracın rengi, spoiler, vb parçalarını değiştirmenin yanı sıra farklı türdeki logolar seçilebiliyor.

Ve iyi bir haber daha!
Demoyu indiren oyuncular, tam sürüme geçmeye karar verdiklerinde 1 milyon dolara kadar oyun içi krediyi devredebilecekler.

Oyun, final versiyonuyla 17 Ekim 2017’de çıkışını gerçekleştirecek.

Cevap bırakın