Logitech’ten yeni optik sensör, oyun mouse ve klavyesi

0

Logitech G613 LIGHTSPEEDTM Mekanik Oyun Klavyesi, HERO Optik Sensör ve Logitech G603 Kablosuz Oyun Mouse’u çok daha iddialı ve performans odaklı bir masaüstü oyun deneyimi vaat ediyor.

HERO Optik Sensör

HERO Optik Sensör, uzun pil ömrüne sahip, yüksek performanslı bir kablosuz oyun mouse’u yaratma hedefiyle Logitech G tarafından üretildi. Yeni nesil, yüksek verimli optik algılayıcı HERO sensörü 10 kat daha fazla güç verimi sunuyor. HERO, 12.000 DPI’a kadar çıkan hassasiyetiyle daha iyi isabet oranı ve duyarlılık sağlıyor.

G603 Kablosuz Oyun Mouse’u

G603, en üst seviye oyuncuların bile isteklerini karşılayacak kablosuz bir deneyim sunuyor. Logitech G’nin sıra dışı isabet ve kesinlik sağlayan HERO sensörüne sahip ilk oyun mouse’u G603, 12.000 DPI hassasiyetine çıkabiliyor. 500 saatlik kesintisiz oyun performansına sahip olan mouse, oyun oynanmadığı zamanlarda LO modunda 8 ms tepki süresiyle, batarya ömrünü 2 AA pille 18 aya kadar artırabiliyor.

G613 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

G613 Kablosuz Mekanik Klavye, kullandığı LIGHTSPEED teknolojisi sayesinde 1 ms’lik tepki hızına ulaşırken, kesintisiz iletimiyle de iddialı bir performans sunuyor. Bluetooth ile birden fazla cihaza bağlanabilen G613, 2 AA pille 18 aya kadar kesintisiz oyun deneyimi yaşatıyor.

İdeal hız ayarı için oyunculara programlanabilir 6 özel G-Tuşu sunan klavye aynı zamanda Logitech’in Romer-GTM mekanik tuş anahtarlarıyla profesyonel düzeyde performans ve dayanıklılık sağlıyor. 1,5 mm’lik kısa aktivasyon mesafesi olan Romer-GTM, standart mekanik tuş anahtarlarına göre %25’e kadar daha fazla hız iddiasında.

Cevap bırakın