LG’den Katlanabilir akıllı telefon sinyali

0

LG, ilk katlanabilir akıllı telefon modelini Eylül ayının başında Almanya’da düzenlenecek teknoloji fuarında görücüye çıkarabilir. İşte detaylar…

Güney Kore menşeili akıllı telefon üreticisi LG, Almanya’nın Berlin şehrinde 6-11 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenlenecek “IFA 2019” fuarında katlanabilir akıllı telefonunu teknoloji severler ile buluşturabilir. Bu haber bir söylentiden ziyade, bizzat LG’nin resmi YouTube kanalında paylaşmış olduğu videoya dayanıyor.

Şirketin yayınlamış olduğu 20 saniyelik videoda görüntüdeki telefonun ekranında bir oyun yer alıyor ve kısa bir süre geçtikten sonra telefonun yanında ikinci bir ekran belirerek fuarın düzenleneceği yerin konum bilgisini veriyor.

Videoda gösterilen cihaz her ne kadar katlanabilir bir telefona işaret ediyor olsa da, Galaxy Fold gibi bir tasarıma sahip olmayabileceğini de söylemek mümkün. Bu telefon, ana ekranının yanına ikinci bir ekranın eklendiği LG V50 ThinQ anımsatsa da bu modelin daha gelişmiş bir versiyonu olacağını da videoyu izleyenlere gösteriyor.

Her ne kadar 20 saniyelik videodan çeşitli çıkarımlar yapılabiliyor olsa da; tüm bu detayları en net şekilde IFA 2019 fuarının başlaması ile beraber netleştirmiş olacağız.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın