JBL’in suya dayanıklı hoparlörleri MediaMarkt’ta!

0

Sıcak havaları hissettiğimiz şu günlerde evde, doğada, denizde, havuzda veya tatilde JBL’in suya ve toza dayanıklı hoparlörleri hep yanınızda olacak…

Yüksek ses kalitesi ile zaman ve mekân fark etmeksizin bulunduğunuz ortamı özel bir deneyime dönüştüren JBL, güçlü donanımı ve müziğin gücüyle, her ortamda yeni bir atmosfer oluşturuyor.

Ultra kompakt boyutu ve benzersiz ses deneyimi ile JBL GO 3/Clip 4

Kompakt boyutlarına rağmen yüksek ses kalitesi, doyurucu bas ve tizleriyle dikkat çeken JBL GO 3 ve Clip 4 hoparlörler, uzun süreli pil süreleriyle kesintisiz müzik dinleme keyfi sunuyor. JBL Clip 4 hoparlörü; üstünde bulunan kancasıyla çanta ve istenilen her yere kolaylıkla takılabilmesiyle her an yanınızda olabiliyor.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Flip 5

Müzikseverlerin yaz aylarında yanından ayırmak istemeyeceği taşınabilir aksesuarlardan biri olan JBL Flip 5 hoparlör; hafif, su geçirmez ve taşınabilir yapısıyla dikkat çekiyor.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Charge 5

JBL Charge 5, IP67 yalıtım standardındaki su ve toz geçirmeyen özelliğiyle kullanıcısına ister plajda, ister bahçede kesintisiz müzik deneyimi vaat ediyor. JBL Charge 5’in yeni nesil teknolojiye entegre USB Type-C özelliği, evdeki uyumlu kablo girişli diğer cihazlarla şarj edilerek hayatı kolaylaştırıyor.

Buraya tıkayarak satın alabilirsiniz.

JBL Xtreme 3

Bas sevenler için harika ve oldukça dayanıklı bir hoparlör olan JBL Xtreme 3 serisi havuz başında, piknikte veya arkadaşlarınızla gerçekleştirdiğiniz aktivitelerde size eşlik edecek.

Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

JBL Boomboox 2

Güçlü ses özelliği ve 24 saatlik şarj ömrü ile dikkat çeken Boomboox, cesur tasarımı ve tüm JBL hoparlörlerinde yer alan IPX7 belgesiyle su geçirmezliğiyle öne çıkıyor.
Buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Cevap bırakın