İşte dünyanın en pahalı iPhone X modeli!

0

Rusya merkezli Caviar, yine çok konuşulacak bir işe imza attı. iPhone’lar için yaptığı binlerce dolarlık kaplamalar ile tanıtan şirket, bu kez de seçimleri yeniden kazanan Vilademir Putin için altın kaplama iPhone X üretti.

Özel kasalara sahip telefonlar konusunda uzman olan Rus Caviar, titanyum gövdeli ya da 300 özel taştan oluşan özel iPhone’lar tasarlamıştı. Bazen 30.000 doların üzerinde satılan bu özel telefonlar, dini, siyasi, askeri  ya da aileleri simgeleyen sembollerle üretilebiliyor.

Putin’e özel altın kaplama iPhone X

Bu kez, seçimleri yüzde 76 ile kazanan Rusya Devlet Başkanı Vilademir Putin için özel bir versiyon üretildi. Arka tarafı tamamen altın kaplama olan telefon, Kirimlin Sarayı’nın 3 boyutlu işlemesini de içeriyor. Caviar, özel üretim telefonda 24 ayar saf altın kullanıyor. Sadece 76 adet üretilen telefonun sol tarafında seri numarası da yer alıyor.

Telefonun arkasında Rusya Devlet Başkanı Putin’in sözleri bulunurken, telefonun 64 GB versiyonu 4.600 dolar, 256 GB versiyonu ise 5000 dolara satılacak.

Kabe’li versiyonu da var!

Dünyanın en zengin isimlerine satılan bu özel iPhone’lar, elle özel olarak üretiliyor. Şirketin internet sitesinde, farklı kategorilerde hazırlanmış tasarımları da bulmak mümkün. İslami sembollere sahip 3 farklı tasarımı bulunan şirket, özel taşlarla ve altınla kaplanmış bu modelleri, 3000 dolardan başlayan fiyatlarla satıyor.

İsteyen kullanıcılar da 12 farklı kategorideki özel üretim iPhone X ve iPhone 8’leri ücretsiz teslimat ve 1 yıl geliştirilmiş garanti ile satın alabiliyor.

Cevap bırakın