iPhone 9 kılıfı kendini gösterdi

0

Apple’ın yeni iPhone modelleriyle ilgili meraklı bekleyiş sürüyor. iPhone 12 ailesinin yanında merakla beklenen bir diğer model de iPhone 9. Şimdilik uygun fiyatlı yeni iPhone modelinin ne zaman geleceğine dair bir bilgi yok. Ancak, kısa süre önce telefon için geliştirilmiş bir kılıf ortaya çıktı.

İlk olarak iPhone 9 kılıfı geldi

Apple, dünyada yaşanan son gelişmelerin ardından Mart ayında düzenleyeceği etkinliğini iptal etmek zorunda kaldı. Bu etkinlikte tanıtılması planlanan iPhone 9 için de gizem devam ediyor. Ancak, kısa süre önce Amerika Birleşik Devletleri’nde telefonun kılıfı ortaya çıktı. Bir alışveriş sitesinin envanterine eklenen iPhone 9 kılıfı, telefonun tasarımıyla ilgili bazı ipuçlarını da vermiş oldu. Urban Armor Gear tarafından geliştirilen kılıf ilk olarak telefonun 4.7 inç büyüklüğünde olduğunu doğruladı. Şimdilik konuyla ilgili resmi kaynaklardan hiçbir açıklama gelmedi.

Apple geçen hafta yeni iPad Pro ve MacBook Air modellerini sessiz sedasız bir şekilde satışa çıkarmıştı. Şimdiki beklentiler yeni nesil iPhone modeli için de böyle bir hamlenin yapılabileceği yönünde.

Eğer her şey planlandığı gibi gitseydi, iddialara göre Apple, uygun fiyatlı iPhone 9 modelini bu hafta içinde karşımıza çıkaracaktı. Telefonun 399 dolarlık fiyat etiketine sahip olacağı düşünülüyor. Ayrıca daha büyük ekranlı bir telefon isteyenler için iPhone 9 Plus seçeneğinin olacağı da iddialar arasında.

Cevap bırakın