Honor X10 tanıtımından önce görüntülendi

0

Honor, yeni modeli X10’u 20 Mayıs günü görücüye çıkaracak. Ancak, tanıtım etkinliğine sayılı günler kala telefon üç farklı renk seçeneği ile objektiflere yakalandı. Mavi, turuncu ve siyah renkteki Honor X10 modelleri, telefonun tasarım detayları hakkında da bazı bilgiler verdi.

Honor X10 ortaya çıktı

Honor model ailesinin yeni üyesinin arkasında cam malzemenin kullanılmış olduğunu görüyoruz. Ayrıca, kamera kurulumunun yanındaki “Super Night Vision” yazısı da bize telefonun gece çekimlerinde yetenekli olacağını gösteriyor. Bu yazının hemen üstünde ise bir LED flaş konumlanıyor. Telefonun sol üst köşesinde konumlandırılmış olan kamera kurulumunda ise üçlü bir yapı söz konusu. 

Kameraların hemen altına baktığımızda ise yapay zeka logosu görünüyor. Aynı zamanda telefonun RYYB filtresiyle geleceğini gösteren bir yazı da kamera kurulumunun hemen altında konumlanıyor. 

Önceki sızıntılarda ise telefonun kamera kurulumuyla ilgili bazı detaylar ortaya çıkmıştı. Bunlara göre, 8 Megapiksellik ultra geniş açılı lensi bulunacak olan Honor X10’da 2 Megapiksel çözünürlüğünde bir makro lens kullanılacak. Telefonun ana kamerası ise 40 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. 

Ortaya çıkan fotoğraflar ne yazık ki ekranı göstermiyor. Ancak, daha önce çıkan fotoğraflardan telefonun tam ekran tasarımıyla ve açılabilir mekanizmaya sahip bir ön kamerayla geleceğini biliyoruz. Öndeki kamera ise 16 Megapiksel çözünürlüğünde olacak. 

Honor X10’un diğer sızıntılarına bakacak olursak, telefonun 6.63 inçlik LCD ekran ile gelmesi bekleniyor. 6 GB RAM’in kullanılacağı modelde 64 GB ve 128 GB dahili depolama alanına sahip iki alternatif olacak. Gücünü Kirin 820’den alacak telefonun 5G desteği de bulunacak. 

Cevap bırakın