GTA Online’a Yeni Araç: Pegassi Torero ve Yeni Mod: Power Mad

0

Son güncellemesinde GTA: Online, yeni araç ve heyecan verici yeni bir mod sunarak oyun severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.  İşte detaylar…

Türkiye’de uzun yıllardır en çok oynanan oyunlardan biri olan GTA 5’in online çok oyunculu moduna yeni bir üst düzey otomobil eklendi. Pegassi Torero adıyla bilinen araç, artık GTA Online’da satın alınmaya hazır. Gerçek hayatta gördüğünüzün aynısı olan otomobili satın almak için yeterli sanal paranızın bulunması gerekiyor. Eğer oyuna harcama yapan biriyseniz gerçek parayla da söz konusu aracı satın alabilmeniz mümkün elbette.

Yeni mod: Power Mad

GTA Online’a ayrıca yeni bir mod geldi. Power Mad adıyla tanıtılan mod, puan toplamak adına en uzun süre yaşayan olmanın esas alındığı bir senaryolar bütünü sunuyor. Power Mad oynayarak bir süre oyun içi nakitleri ve deneyim puanı kazanılabilecek.

Bir fenomen

2013’te ilk kez oyun meraklılarıyla buluşan online moduyla GTA 5, adeta bitmek bilmeyen bir fenomen. PlayStation, Xbox One ve PC satışlarına bakıldığında hala ‘olmazsa olmazlar’ arasında yer alıyor. Bu noktadaki istatistikler bir hayli çarpıcı; son resmi açıklamalara göre GTA 5, Avrupa’da en çok satan 4., ABD’de ise 3. oyun. Elbette GTA 5’i satın almakla sınırlı kalmayan milyonlarca oyuncu var ve oyun içi satın alımlara başvurarak diledikleri eşya, araç, vb. ürünleri kolaylıkla edinebiliyorlar. Ülkemizde de oyun içi satın alımların oldukça yaygın olduğu biliniyor.

Cevap bırakın