Galaxy A90, Samsung’un internet sitesine eklendi!

0

Samsung’un Galaxy A serisi orta seviye akıllı telefonlardan oluşuyor olsa da, yeni modeller ile birlikte cihazların konumlandırması orta – üst seviye olarak değişmeye başladı. Yakın zamanda bu seriye eklenmesi beklenilen telefon modellerinden birisi de, A90.

Galaxy A90 hakkında ilk detaylar ortaya çıktı!

Şu ana kadar A90 hakkında somut bir detay ortaya çıkmadı desek, pek yanlış olmayacaktır. Samsung ABD’nin kullanıcıları için hazırladığı Asphalt 9 hediyesine ait internet sayfasında Galaxy A90 modelinin adı geçiyor. Bu sayede Samsung’un yeni akıllı telefonu doğrulanmış oldu.

Cihazın tasarımı hakkında ortaya çıkan bir raporda, Oppo N1 ile benzer şekilde açılır kameraya sahip olacağı belirtiliyordu. Bu sayede ekran çentiğine olan ihtiyaç ortadan kaldırılırken, bu özellik halen doğrulanabilmiş değil.

Yüksek performans sunan donanımı sayesinde oyunculara yönelik bir telefon olması beklenilen A90’ın bu nedenle yüksek kapasiteli bir bataryaya ev sahipliği yapacağı düşünülüyor. Maalesef şu anda Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy A90 hakkında bildiklerimiz bunlar ile sınırlı.

Cevap bırakın