En Kullanışlı iPhone Aksesuarları

0

Apple, bilgisayar, tablet, cep telefonu ve müzik çalar gibi ürünleri ile en çok kullanılan teknoloji markalarından birisi. Marka bu kadar popüler olunca, ürünlerin kullanımına yardımcı olacak birçok farklı aksesuar da kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Bu yazımda iPhone kullananlar için derlediğim, en kullanışlı iPhone aksesuarlarını bulabilirsiniz.

iPhone Aksesuarları

iPhone cihazlar akıcı kullanım özelliği, alüminyum sağlam kasası, kendine özgü özellikleri ve eşsiz kullanıcı deneyimi ile ön plana çıkıyor. iPhone deneyiminizi daha konforlu hale getirecek uygun fiyatlı aksesuarları aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Apple Lightning Kablosu

Apple neredeyse bütün ürünlerini “lightning” girişine sahip kablolar ile şarj ediyor. Müzik çalar, tablet, cep telefonu fark etmeksizin bütün ürünlerde tek bir girişin olması cihazların eş zamanlı kullanımı için bizlere büyük kolaylık sağlıyor. Fakat cep telefonu ve tabletler için ürünlerin kutusundan çıkan kablolar biraz kısa kalabiliyor. Eğer siz de ürün kutusundan çıkan lightning kablosunun kısa olduğunu düşünüyorsanız bu ürüne mutlaka göz atın. 2 metre boyunda olan ve tüm Apple cihazlarınız ile uyumlu olan bu kablo, uzun boyu ile size çok daha rahat bir kullanım sağlayacak.

Apple Lightning kablosu, en çok satılan Apple aksesuarlarından biri.

 

 

Araç İçi Şarj Cihazı

Günlük hayatınızda sık araba kullanıyorsanız ve kalabalık trafiğin olduğu bir şehirdeyseniz, araç içi şarj cihazı oldukça işinize yarayabilir. Teknoloji tablet ve cep telefonlarımızı geliştirmeye devam ediyor olabilir fakat şarj durumu her cihaz için sorun olabiliyor. Aracınız içinde Apple cihazınızı şarj etmenize olanak sağlayacak bu ürünü kullanarak, şarj sorununu çözebilirsiniz.

 

iPhone Kol bandı

Spor yaparken telefonlarımızı bazen nereye koyacağımızı şaşırabiliyoruz. Sürekli hareket halinde olduğumuz için telefonlarımızın düşüp zarar görmeyeceğinden emin olmamız gerekiyor. Bu ürün spor yapanlar için bu tür endişeleri ortadan kaldırmak adına tasarlanmış. Eğer spor yaparken telefonunuz yanınızda ve güvende olsun istiyorsanız bu kol bandından mutlaka edinmelisiniz. Kolunuzu saran bu bantta, telefonunuzu ekranını kullanabileceğiniz şeffaf bir kılıf içerisine yerleştiriyorsunuz. Bu sayede düşme tehlikesi bulunmuyor ve aynı zamanda müzik dinlemek gibi aktiviteleri spor yaparken gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu kırmızı kol bandı, favorim iPhone aksesuarlarından biri.

 

Kırılmaz Ekran Koruyucu 

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunlarından birisi, telefon ekranının darbelere karşı çok dayanıklı olmaması. iPhone’nunuzu bel yüksekliğinden sert bir zemine düşürdüğünüzde ya da anahtar gibi bir cisimle aynı yere koyduğunuzda ekranın çatlaması ve kırılması işten bile değil. Bu nedenle ekran koruyucular iPhone sahipleri için vazgeçilmez oluyor. Bu ekran koruyucu ise kırılmaz cam özelliği ile telefonunuz için mümkün olan en iyi korumayı sunuyor sizlere. Oldukça kolay bir şekilde ekrana yapıştırılan cam, darbeleri sömürüyor ve telefonun ekranına zarar gelmesini büyük oranda engelliyor. Eğer herhangi bir iPhone modeli kullanıcısıysanız bu ürünü mutlaka edinmelisiniz.

 

Kapaklı iPhone Kılıfı

iPhone kullanıcıları için ekranı koruyan kırılmaz camlar ne kadar önemli ise, telefonun kasasını genel olarak koruyan kılıflar da bir o kadar önemli. iPhone kasaları her ne kadar metal alaşımından oluşuyor olsa da, zaman zaman darbelerden ciddi hasarlar alabiliyorlar. Bu nedenle iPhone kullanıcıları telefonlarını genelde kılıflar ile kullanıyor. Ayrıca kılıflar kozmetik olarak telefonunuza renk de katıyorlar. Size önereceğim bu kılıf modeli, kapaklı yapısı ile hem şık hem de telefonunuz için ekstra güvenlik sağlıyor. Telefonun tamamını kapsaması kasayı, kapaklı tasarımı da ekranı rahatlıkla darbelere karşı koruyor.

 

 

iPhone Şarj Ünitesi 

iPhone kullanıcılarının en büyük sorunu şarjın çok uzun süreler gitmemesi. Telefonu ortalamanın üzerinde kullanan biriyseniz, iPhone’unuzun şarjı gün bitmeden tükenir. Bunun önüne geçemeyeceğimize göre şarj opsiyonlarımızı iyileştirmek daha mantıklı olacak. iPhone telefonlar için üretilmiş olan bu şarj ünitesi, telefonunuzun ekranını aktif bir şekilde kullanırken, aynı zamanda rahat şarj olabilmesi için yapılmış. Bu özelliği ile iş yerinizde bilgisayarlarınızın yanında olması faydalı olan bir ürün.

 

En kullanışlı iPhone aksesuarlarına yer verdiğim yazımdan fayda görmeniz dileğiyle.

 

Cevap bırakın