Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürSamsung, EuroCucina 2024 Fuarı’na katıldı

  Samsung, EuroCucina 2024 Fuarı’na katıldı

  Evde yaşam deneyimini bir adım ileriye taşımak amacıyla ekosistem cihazlarının bağlantı özelliklerini her geçen gün iyileştirmeye ve yenilikçi ürünler geliştirmeye devam eden Samsung Electronics, tüketicilerin günlük yaşamını kolaylaştıran yeniliklerini EuroCucina 2024 Fuarı’ndaki sergiledi. Samsung’un en yeni Bespoke AI ve Premium Ankastre Mutfak alanı tüketicilerin ilgi odağı oldu. 

  Samsung Electronics, EuroCucina 2024 Fuarı kapsamında, bağlantılı evde yaşam bir parçası olan en yeni premium mutfak ürünlerini sergiliyor. Dünyanın en büyük uluslararası mutfak etkinliklerinden biri olan EuroCucina 2024 Fuarı, 16-21 Nisan tarihleri arasında İtalya’nın Milano kentindeki Rho Fiera Fuar Merkezinde gerçekleşiyor. Samsung Electronics bu etkinlikte, cihazlar arası bağlantının yanı sıra yeni ankastre ürünlerde kullanılan yenilikçi özelliklerin evde yaşam deneyimini hangi biçimlerde farklılaştırabildiğini tüketiciye aktarıyor.

  Samsung Electronics Genel Müdür Yardımcısı ve Dijital Cihazlar İş Birimi Müşteri Deneyimi Ekibi Başkanı Moohyung Lee, yeniliklerle ilgili şunları söyledi: “İki hafta önce küresel çapta gerçekleştirdiğimiz ‘Welcome to BESPOKE AI’ lansman etkinliğimizin ardından inovasyonlarımızı EuroCucina 2024 etkinliğinde de katılımcılara tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz. Cihazlar arasındaki gelişmiş bağlantı özelliklerinin tüketicilerin günlük yaşamını yeni bir seviyeye taşıyacağına inanıyoruz. Ayrıca, tüketicilerimizin yeni ankastre ürünlerin farklı özelliklerinden günlük yaşamlarında faydalanmasını sağlamak istiyoruz. Standımızı ziyaret eden katılımcıların, Samsung olarak EuroCucina Fuarında tanıttığımız inovasyonlardan keyif alacağını umuyoruz.”

  Samsung’un EuroCucina’daki standı, ziyaretçileri Bespoke AI[1] ve Premium Ankastre Mutfak alanlarıyla karşılıyor. Özellikle Premium Mutfak alanında Samsung, Avrupa’ya özgü yaşam tarzına hitap eden yenilikçi özelliklere sahip üç yeni ankastre ürünü tanıtmayı planlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN