Crysis üçlemesi EA Access’te ücretsiz hale geldi!

0

Oyunu konsoldaki veya Xbox sitesindeki mağaza sayfasından indirmek ve düzenli olarak oynayabilmek için “EA Access ile ücretsiz” seçeneğini seçmeniz yeterli.

İlk oyundan üçüncüye kadar eksiksiz bir paket olan Crysis Trilogy, artık EA Access’te ücretsiz oldu! Bu gelişmeyle birlikte isterseniz değişik modları deneyip isterseniz de çevrimiçi olarak diğer rakiplerle savaşabileceğiniz müthiş bir deneyime erişebileceksiniz.

EA oyunlarında indirim sağlayan bir abonelik hizmeti olan EA Access, kullanıcıların The Vault’daki oyunlara da direkt erişim sağlamasına imkân veriyor. Crysis üçlemesi de The Vault’da olduğu için aboneliğiniz devam ettiği sürece Crysis oyunlarına istediğiniz süre boyunca erişebilirsiniz!

Oyunu konsoldaki veya Xbox sitesindeki mağaza sayfasından indirmek ve düzenli olarak oynayabilmek için EA Access ile ücretsiz seçeneğini seçmeniz yeterli. Bu şekilde, tüm çekirdek pakete tam erişim sağlayan oyunun kullanıcıya maliyeti ortadan kalkmış oluyor. İndirme boyutu şu anda ilk oyun için 4.82 GB, ikinci oyun için 6.45 GB ve üçüncü oyun için 5.89 GB. Bu nedenle toplu yüklemek için boyutu biraz büyük denebilir.

Oyunların her üçü de hikâye odaklı oynanışa sahip olsa da çevrimiçi oynanış konusunda da oldukça eğleneceğinizin garantisini verebiliriz. Aylık 12 TL abonelik ücreti bulunan EA Access’e yıllık 65 TL karşılığında üye olarak hem bu platforma özel ücretsiz olan oyunlara erişim sağlayabilir hem de indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Cevap bırakın