Buzul beyazı PS4 Pro duyuruldu

0

Sony’nin fenomen oyun konsolu serisi PlayStation’ın renkleri de en az kendisi kadar gündem olmuştur. Ağırlıklı olarak siyah-beyaz gibi renklerle sahne alan serinin en yeni üyeleri PlayStation 4’te siyah, beyaz, altın ve gümüş olmak üzere bolca renk seçeneği gelirken, geçtiğimiz aylarda tanıtılan PlayStation 4 Pro’da ise sadece siyah renk sunuluyor. Üçüncü parti kaplama desteği sayesinde kullanıcılarına daha fazla tasarımsal özelleştirme olanağı sunan Sony, bu noktada beğeni topluyor.

Son gelişme ise PlayStation 4 Pro için sunulacak yeni bir renk hakkında. Resmi olarak gerçekleştirilen duyuruya göre serinin en güçlü üyesi, Destiny 2 oyunuyla bundle olacak şekilde buzul beyazı (glacier white) renk alternatifi de sunacak. Böylelikle PS4 Pro renk alternatifleri ikiye yükselecek.

Dikkat çekici hamle

Destiny 2’nin çıkışına büyük önem veren Sony’nin söz konusu hamlesi dikkat çekici. Kutu içeriğinde ise oyunla birlikte dijital içerikler ve Expansion Pass de bulunacak. Destiny 2’ye dair bir dizi ekstra, yeni konsolla birlikte oyun severlere sunulacak.

Yeni konsol rengiyle birlikte Dualshock da aynı yapıda, yani buzul beyazı rengiyle geliyor.

Türkiye’ye geliyor!

6 Eylül 2017’de satışlarına başlanacağı açıklanan yeni Destiny 2 PS4 kutusunun Türkiye’de de oyun meraklılarıyla buluşacağı bildirildi.

Oyun dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın