Apple yeni ürünler için hazırlanıyor

0

Apple’ın son 1 ay içerisinde 2 farklı büyük etkinlik yapmasına alışkın olmasak da bu etkinliklerin heyecanı devam edebilir. 13 Eylül’de yeni iPad modelleri, 15 Ekim’de ise yeni iPhone modellerinin tanıtılması büyük bir ses getirdi. Bu ürünlerin tanıtımı sırasında ise AirTag olarak beklenen ürünler yoktu. Peki AirTag ne zaman tanıtılacak? AirTag hakkında son detaylar neler?

Herkesin merak ettiği AirTag ne zaman tanıtılacak?

AirTag, Apple tarafından hayatımıza kazandırılacak yeni bir alışkanlık gibi duruyor. Takip etme aksesuarı olarak adlandırabileceğimiz yeni ürün sayesinde sırt çantası, bavul ve motosiklet gibi birçok farklı şeyin konumunu anlık olarak takip edebileceğiz. Apple, Airtag gibi bir ürün için tek başına bir etkinlik düzenlemeyebilir ancak bazı sızıntılar beklenleri heyecanlandırıyor.

iPhone 12 mini gibi bir cihaz ile karşılacağımızı tüm dünyaya ilk defa sızdıran L0vetodream Twitter hesabı, AirTag hakkında yeni bir tweet attı. Bu tweet’ten de anlaşılacağı üzere, 2 farklı AirTag modeli göreceğiz. Bu modeller, büyük ve küçük şekilde olacak ve dolayısıyla farklı özelliklere sahip olacak. Apple’ın tanıtım tarihi hakkında kesin bir duyum yok ancak yine tweet üzerinden görebildiğimiz gibi daha fazla beklemeyeceğiz gibi duruyor.

Cevap bırakın