Ultra geniş monitör Lenovo ThinkVision P44 tanıtıldı

Lenovo, iki adet monitöre eşdeğer ve üstün performansı tek monitörde sunan yeni ürünü ThinkVision P44’ü tanıttı. İşte detaylar…

Teknoloji şirketi Lenovo’nun Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2019 tüketici elektroniği fuarında tanıttığı Lenovo ThinkVision P44 monitör, birden fazla ekranla çalışan kullanıcıları performans ve tek monitörde çift monitöre eşdeğer ekranının sağladığı konfora davet ediyor.

Aynı anda birden çok ekranla çalışmanın gereği olan fazla çerçeve ve kablolarının getirdiği zorlukları ortadan kaldıran 43.4 inçlik Lenovo ThinkVision P44 monitör, 3840×1200 çözünürlükle, 32:10’luk ultra geniş bir görüntü oranı sunuyor. İki adet 24 inçlik 16:10’luk monitöre eşdeğer bir ekran sağlayan model; bütünleşik, ikili USB-C bağlantı noktası, aynı anda veri, görüntü ve ses sinyali transferi yapabilecek iki adet görüntü girişinin yanı sıra, 90W’a kadar şarj gücü ile geliyor.

Lenovo ThinkVision P44 monitörün diğer önemli özellikleri arasında tek tuşla resim yanında resim (PBP; Picture-by-picture) özelliğini etkinleştirme ve çift kaynakla çalışırken kullanabileceğiniz geçiş düğmesi, üst düzey çoklu görev olanağı sunuyor.

Monitörün akıllı masaüstü yönetimi yazılımı ise birden fazla monitör yapılandırması ve görüntü bölgesi oluşturulmasına olanak tanıyor. Daha da fazlasını isteyenler için iki adet USB 3.1 Tip C bağlantı noktası ve gelişmiş bağlanırlık (2 adet HDMI 2.0 ve 1 adet DP 1.4) ile donatılan Lenovo ThinkVision P44, 450 nitlik maksimum parlaklık sunan VESA Certified DisplayHDR, daha iyi kontrast ve renk doğruluğu ile canlı ve gerçekçi görüntü deneyimi vaat ediyor.

CES 2019Lenovo ThinkVision P44Lenovo ThinkVision P44 özellikler
Yorumlar (0)
Yorum Ekle