Logitech Tap IP ve Tap Scheduler ile daha odaklı toplantılar

Logitech, Tap IP ve Tap Scheduler’i duyurarak video iş birliği portföyünü genişletti. İşte detaylar…

Logitech, ağ tabanlı toplantı odası denetleyicisi olan Tap IP ve tüm toplantı alanları için amaca uygun toplantı planlama paneli olan Tap Scheduler’i duyurarak video iş birliği portföyünü genişletti. Önde gelen işbirliği platformları ile tamamen entegre olan ve kolay kurulum için tek bir “ethernet üzerinden güç (PoE) kablosu” ile bağlanan Tap IP ve Tap Scheduler, birçok kurumun hibrit sisteme geçmesi ile birlikte ofislere dönen çalışanların görüntülü toplantıları planlamasını ve katılmasını son derece kolay hale getirmek için oluşturuldu.

Tap IP ve Tap Scheduler, hibrit çalışma sistemine geçen ofisler için kullanımı kolay ve verimli toplantı deneyimleri sunuyor.

Microsoft Teams Rooms, Zoom Rooms ve diğer popüler video konferans hizmetleri için bir dokunmatik denetleyici olan ve odadan odaya güvenilir, tutarlı bir deneyim sunan Logitech Tap IP ile toplantılar tek bir dokunuşla başlar.

Logitech Tap IP, ağlara IP tabanlı bağlantı yoluyla bağlanarak daha düşük maliyet ve daha kolay kurulum sağlar, tıpkı Logitech Tap’te olduğu gibi tek dokunuşla toplantıya katılma işlevi sunar. Şık ve sezgisel tasarıma sahip olan Logitech Tap IP, ekiplerin iş birliklerine odaklanabilmelerini sağlamak için toplantı odalarında sağlam duruşuyla hayatı kolaylaştırıyor.

Yorumlar (0)
Yorum Ekle