Yeni iPad Air ile tanışın

0

Yeni iPad Air, daha büyük 10.9 inç ekranıyla yeni bir tam ekran tasarımına, yeni 12 MP arka kameraya, yeni nesil Touch ID sensörüne ve daha fazlasına sahip...

Apple yepyeni bir iPad Air modeli tanıttı. Bu yeni model şimdiye kadarki en güçlü, çok yönlü ve renkli iPad Air. Beş renk seçeneğiyle sunulan model, daha büyük 10.9 inç Liquid Retina ekranıyla tam ekran tasarıma, daha gelişmiş kamera ve ses özelliklerine, üst düğmede yeni entegre Touch ID sensörü ve yeni nesil işlemcisi A14 Bionic’e sahip.

Model tamamen yeni, ince ve hafif bir tasarıma ve beş farklı renk seçeneğine sahip: gümüş, uzay grisi, roze altın, yeşil ve gök mavisi. Tam ekran tasarım, daha büyük 10.9 inç Liquid Retina ekranla ve 3,8 milyon piksel ve tam laminasyon, P3 geniş renk desteği, True Tone ve yansıma önleyici kaplama gibi gelişmiş teknolojilerle ideal bir görsel deneyim sağlıyor. Model askı modeli tasarıma ve yerleşik trackpad özelliğine sahip Magic Keyboard’un yanı sıra Smart Keyboard Folio ve yeni Smart Folio ile de uyumlu.

iPad Air, Apple’ın bugüne kadar geliştirdiği en gelişmiş çip olan A14 Bionic ile çok daha yüksek performans sunuyor. En zorlayıcı uygulamaları bile çalıştıran A14 Bionic, kullanıcıların 4K videolarını düzenlemelerini, muhteşem sanat yapıtları oluşturmalarını, etkileyici oyunlar oynamalarını ve daha fazlasını yapmalarını daha da kolaylaştırıyor.

Yeni iPad Air önümüzdeki aydan itibaren satışa çıkacak.

Cevap bırakın