Teknolojik bir kaçamak

Teknolojik bir kaçamak

0

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte herkesin içinde kendini doğaya bırakma isteği doğdu. Pek çok insan hafta sonu için kısa seyahatler planlamaya başladı. Peki, bu hafta sonu tatilinizi teknolojik bir kaçamak şeklinde yapmaya ne dersiniz?

teknolojik bir kaçamak

Teknolojik bir kaçamak için hazırlanın

Nisan ayının da sonuna geldik. Önümüzdeki hafta Mayıs ayına girmemizle kendimizi yaz mevsimine daha hazır hissedeceğiz. Yaz tatillerini beklemeden haftasonu için küçük kaçamaklar planlamaya başladık bile. Yakın yerlere küçük seyahatler organize ederek kendimizi doğanın içine bırakmaya, soğuk havaların geride kalmasıyla kemiklerimizi ısıtmaya hazırız. Tabii bu kısa tatilinizin daha eğlenceli hale gelmesi için yanınıza birkaç teknolojik cihaz alabilirsiniz. Teknolojik bir kaçamak yapmanız için sizlere birkaç ürün önermek istiyoruz.

Hayatın her anına müzik katın

Haftasonu tatillerinde genellikle sessiz, sakin ve dinlenme odaklı bir tatil tercih edilir. Ancak biraz ses katmak için yanınıza bir bluetooth hoparlör alabilirsiniz. Kablosuz, darbelere dayanıklı, taşınabilir ve su geçirmez özellikleriyle öne çıkan Ultimate Ears Wonderboom freestyle koleksiyonu hayatın her anına müziği ve rengi katan güzel bir ürün. Hatta bu hoparlör ile müziklerinizi 30 dakikaya kadar ve 1 metre derinlikte dinleyebilirsiniz. Küçük boyutu, yüksek sesi ve kesintisiz ses kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ürün, baharın yüzünü göstermesiyle birlikte haftasonu kaçamağınızda yanınıza alabileceğiniz teknolojik ürünlerden biri olabilir.

ULTIMATE EARS UE Wonderboom ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Şimdi aksiyon alabilirsiniz

Haftasonu teknolojik bir kaçamak için yanınıza alabileceğiniz en eğlenceli ürünlerden biri aksiyon kamera olabilir. Bunun için size DJI Osmo Pocket ürününü önerebiliriz. Kaymayan tutacak, dahili dokunmatik ekran ve düğmeler, size tek elle kullanım imkanı da sunuyor. Osmo Pocket tüm önemli anlarınızı mükkemel görüntüler haline getiriyor. 1/2.3-inç sensör, 80° FOV ve f/2.0 diyafram ile muazzam fotoğraflar çekebiliyor. Her zaman paylaşmaya değer görüntüler ortaya çıkarmak için 4K/60fps 10Mbps video ve 12MP 1.55 μm fotoğraf çekmeniz mümkün. Story modu ise, istediğiniz her zaman kaliteli ve profesyonel videolar ortaya çıkarabilmeniz için çekim şablonları ve kamera hareketlerinden oluşan kombinasyonları kullanıyor. Özel olarak tasarlanmış filtreler ve sesler, çekimlerinize eşsiz bir dokunuş katıyor.

DJI Osmo Pocket Aksiyon Kamera ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Sağlıklı bir tatil

Teknolojik bir kaçamak için yanınızda alabileceğiniz en güzel ürünlerden biri de akıllı bir saat olabilir. Doğanın içerisinde sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyebilirsiniz. Sağlıklı yaşamın anahtarlarının başında düzenli olarak fiziksel aktivitede bulunmak ve bunların takibi geliyor. Modern spor bileklikleri ve akıllı saatler, gelişmiş uygulamalar ile birlikte kullanıldığında bu takibin düzenli olarak yapılması için profesyonel antrenörlerin yerini almaya başladı bile. Biz sizlere Huawei’in Watch GT modelini önermek istiyoruz. Kalp atış hızı, egzersiz sırasında gerçekten yüksek performans gösterip göstermediğinizi anlamak için ölçülen temel parametrelerden biri. Ayrıca kalp atış hızı analizi, sizi belirlenen sınırları aşmaması için de koruyabilir. Huawei TruSeen 3.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi, kendi kendine öğrenme algoritmasını ve saatin içine yerleştirilmiş gelişmiş sensörleri kullanarak gerçek zamanlı doğru kalp atış hızı ölçümünü sağlıyor. Lokasyon takibi de giyilebilir ürünlerde en sık kullanılan fonksiyonlardan biri. Huawei, Watch GT’nin üç uydu konumlandırma sisteminden faydalanmasını sağladı. Bu sayede Huawei Watch GT, dünyanın neresinde egzersiz yapıldığı fark etmeksizin daha doğru, daha hızlı ve daha hassas konumlandırma sağlıyor.

HUAWEI Watch GT Classic Akıllı Saat ürününü incelemek ya da satın almak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın