Samsung, Galaxy Watch 4 için yeni bir uygulamayı piyasaya sürdü

0
Geçtiğimiz haftalarda katlanabilir telefonları Z Fold3 ve Flip3 modelleriyle karşımıza çıkan Samsung, buna ek olarak giyilebilir ürünleri Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic sürümlerini de resmi olarak piyasaya sürdü. Apple Watch’a rakip olarak gelen Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic sürüm, pek çok özelliği ve Google ile ortaklaşa geliştirilen yazılımı ile epey dikkat çekti. Şimdi ise Samsung bu özelliklere bir yenisini daha eklemek için Walkie Talkie isimli bir uygulamayı başlattı.

Galaxy Watch 4 ve Watch 4 için, Walkie Talkie uygulaması çıktı

Bilindiği üzere Apple, kendi Apple Watch modellerinde zaten bir Walkie Talkie uygulamasına yer veriyor. Samsung’da uzun bir aradan sonra ezeli rakibini takip ediyor ve kullanıcılarına benzer özellikte yeni Walkie Talkie uygulamasını sunuyor.
  Artık Samsung’un geliştirdiği uygulama sayesinde, Galaxy Watch 4 saatiniz de bulunan kişileri Walkie Talkie uygulamasıyla kısayoldan arayabilirsiniz. Samsung’un yeni akıllı saatleri, önceki nesilden farklı olarak WearOS 3 işletim sistemini çalıştırıyor. Bu da kullanıcıların Google Play’den bazı uygulamaları yüklemelerine ve kullanmalarına olanak tanıyor. Samsung’da halihazırda Galaxy Watch 4 modellerinde WearOS işletim sistemini kullanırken, Google Play Store aracılığıyla yeni Walkie Talkie uygulamasını da piyasaya sürmeye karar verdi. Bu uygulamayla birlikte kullanıcılar Apple Watch’ta olduğu gibi bas-konuş şeklinde aramalar yapabilecekler. Bir diğer söyleyişle akıllı saati tıpkı telsiz gibi kullanabilecekler. Şu anda Galaxy Watch 4 sahipleri, Samsung’un piyasaya sürdüğü yeni uygulamayı

Cevap bırakın