Samsung Galaxy Note8 son güncellemesiyle dikkat çekti

0

Samsung Galaxy Note8’e OTA üzerinden gelen güncelleme, cihaza ilginç özellikler kazandırıyor. İşte detaylar…

Samsung Galaxy Note9’un lansmanının üzerinden çok uzun bir süre geçmedi, tüm gözler tüm dünyada yoğun ilgiyle karşılanan ileri segment modele çevriliyken Samsung, sessiz sedasız bir şekilde öncül model Samsung Galaxy Note8 için bir OTA güncellemesi yayınladı.

Aşamalı olarak dağıtımına başlanan güncellemenin ilk önce Fransa’daki Note8 modellerinde göründüğü bildirildi. Yakın zamanda diğer ülkelerde de yayınlanması beklenen güncellemenin öne çıkan özellikleri ise Super Slow-Motion ve AR Emoji‘ler…

Multimedya tarafında bir üst seviye

712 MB civarında bir depolama alanına ihtiyaç duyan güncelleme, N950FXXU5CRHA adıyla geliyor. Galaxy Note9 için kullanıma sunulan Super Slow-Motion ve AR Emoji desteği ile Note8 adeta multimedya tarafında bir üst seviyeye göz kırpıyor.

Öte yandan Temmuz ayında Galaxy S9 ve S9 + için gelen güncellemede 0.4 saniyede 720p 480fps video kaydı özelliği dikkat çekmişti. Note8’de bu tür bir geliştirmenin kısa süre içerisinde güncelleme ile gelmesi bekleniyor.

Yeni özelliklere ek olarak gelen güncelleme biz dizi güvenlik güncellemesi de içeriyor. Hata düzeltmeleri, kararlılık ve performans iyileştirmeleri de yine standart olarak her Samsung akıllı telefon güncellemesinde olduğu gibi Note8 için sunulan yazılımda da mevcut.

MediaMarkt’ta Samsung Galaxy Note9 satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın