LG, yeni TwinWash çamaşır makinesini CES 2019’da tanıtacak

0

LG, önden yüklemeli çamaşır yıkama ve kurutma çözümlerini içeren büyük kapasiteli TWINWash’ın tanıtımını CES 2019’ta gerçekleştirecek.

LG, büyük kapasiteli TWINWash çamaşır makinesi ve kurutucusu CES 2019’da ilk kez görücüye çıkacak. TWINWash mini ve DUAL Inverter Heat Pump kurutucudan oluşan ultra geniş kapasiteli sistem, tek seferde iki yükü birden yıkayıp, düşük sıcaklıkta kurutmayı mümkün kılarken, Wi-Fi ve SmartThinQ bağlantılarıyla da kullanıcılara akıllı bir ev hayatı vaat ediyor.

LG’nin yeni çamaşır çözümleri, 27 inçlik LG TWINWash önden yüklemeli çamaşır makinesi ve DUAL Inverter Heat Pump kurutucuyu içeriyor. Ana yıkayıcı büyük yükleri üstlenirken, alt taraftaki TWINWash mini ünitesi daha küçük çamaşırlar ya da yumuşak bir dokunuş gerektiren hassas giysiler için ideal bir yıkama sunuyor.

Google Asistant destekli…

Google Asistant ve Amazon Alexa ile de uyumlu olan yeni LG TWINWash, Wi-Fi ve SmartThinQ özellikleriyle makinelerin uzaktan kontrol edebilmesine olanak tanıyor. LG’nin akıllı teknolojisi ile geliştirilmiş kurutucunun akıllı eşleştirme özelliği ise çamaşır için en uygun ayarı önerdiğinden, bir kurutma döngüsünü manuel olarak seçme ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan LG Ev Eşyaları ve İklimlendirme Bölüm Başkanı Song Dae-hyun, “2015 yılında kullanıcıların daha kolay ve rahat çamaşır yıkamalarını sağlamak için piyasaya sunduğumuz TWINWash teknolojisini gün geçtikçe daha da geliştiriyoruz. LG olarak hayata geçirdiğimiz temel teknolojilerimizi sürekli geliştirerek, hayatı kolaylaştıran akıllı ürünler sunmaya devam edeceğiz.” dedi.

Cevap bırakın