Cep telefonunu aratmayacak kablosuz telefon önerileri

3

Her ne kadar bugün herkesin bir, hatta birden fazla akıllı telefonu varsa da, sabit telefon kullanımı da sona ermiş değil. Evler ya da ofislerde sabit telefon hattına bağlı kablosuz telefon ürünleri hâlâ yaygın olarak kullanılıyor. Bu yazıda, kablosuz iletişim keyfi yaşayacağınız sabit hatlı telefon önerilerimi sıralıyorum.

Sabit hatlı telefonlar ofislerin vazgeçilmez iletişim araçları. Bugün bir şirketin güvenlilir olup olmadığına kadar verirken bile, sabit hatlı bir telefonu olup olmadığına, aradığınızda karşınıza bir santral yetkilisi çıkıp çıkmadığına göre karar veriyoruz. Dect ya da telsiz telefon olarak da adlandırılan bu ürünler çok yaygın bir kullanıma sahip.

Sabit telefon hizmeti internet hizmetiyle birlikte sunuluyor

Ev tarafına baktığımızda ise genişbant internet hizmeti satın aldığımızda, bu hizmetle birlikte bize sabit hatlı telefon hizmeti de sunulduğunu görüyoruz. Özetle, sabit hatlı telefonlar hâlâ hayatımızda varlığını sürdürüyor. Şimdi gelin, benim sizin içim MediaMarkt e-ticaret sitesinden sizler için seçtiğim kablosuz telefon önerilerime göz atalım.

kablosuz telefon

GIGASET A120 

GIGASET’in A120 model kablosuz telefonu, 1.4 inç boyutunda ışıklandırmalı LED ekrana ve 50 telefon hafızasına sahip bir ürün. Telesekreter özelliğini de destekleyen GIGASET A120, çağrı tespiti, çağrı yönlendirme, farklı dil seçenekleriyle menünün kullanılabilmesi gibi özelliklere sahip. Bu kablosuz telefon ürünün ekranında tarih ve saat fonksiyonu da yer alıyor. Masaüstünde kullanım için geliştirilen ürün, istenirse duvara da monte edilebiliyor.

GIGASET A120 hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

kablosuz telefon

MOTOROLA D 401 E 

MOTOROLA’nın D 401 E ‘dect’ kablosuz telefonu, aranan ve arayan numarayı gösteren bir ekrana sahip. 50 numara kapasiteli bir rehberi bulunan üründe, görüşülen son 10 numarayı gösterebilme özelliği mevcut. Kablosuz telefon ünitesinin batarya ömrü, 250 saate kadar bekleme ve 12 saate kadar konuşma süresi sunuyor. Çağrı bekletme, görüşmeleri sessize alma fonksiyonuna sahip olan ürün, 5 el cihazıyla birlikte kullanılabiliyor.

MOTOROLA D 401 E hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

kablosuz telefon

PHILIPS M3501R/23

PHILIPS’in M3501R/23 model kablosuz telefonu, tasarımıyla evlerde bir telefonun yanı sıra şık bir aksesuar olarak bulunduğu mekânı güzelleştirecek bir ürün. 1.8 inç boyutunda yüksek kontrastlı ekranı bulunan bu kablosuz telefon, telefon defterinde 50 numarayı saklayabiliyor. İstenmeyen numaraları engelleme avantajı sunan ürün, HD kalitesinde sesi destekliyor ve tek şarjla 10 saat konuşma süresi sunuyor. Mikro USB power bank ile de elektrik kesintileri sırasında iletişiminizin devamını sağlıyor.

PHILIPS M3501R/23 hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

kablosuz telefon

PANASONIC KX-TG1611TRH

Son önerim ise PANASONIC’in KX-TG1611TRH modeli kablosuz telefon. 1.25 inç boyutunda LCD ekranı bulunan ürün, 50 numara saklama özellikli adres defteri fonksiyonuna sahip. Arayan numaraları ekranında gösteren, son 10 aramayı hafızasında tutan bu ürün, görüşmelerinizi net ve temiz bir ses kalitesinde gerçekleştirmenizi sağlıyor. Batarya kapasitesi ise kullanıcısına 15 saate kadar konuşma tanıyor.

PANASONIC KX-TG1611TRH hakkında daha fazla detay ve fiyat bilgisini burada bulabilirsiniz.

Önerdiğim sabit telefon modellerinden daha fazlasını incelemek isterseniz, MediaMarkt e-ticaret sitesindeki tüm ‘dect telefon’ seçeneklerini buradan görebilirsiniz.

MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Akıllı telefon satın alacaklara 5 öneri

Evdeki miniklerin güvenliği için bebek monitörü önerileri

Her anınıza tanıklık edecek aksiyon kamerası önerileri

Cevap bırakın