Her anınıza tanıklık edecek aksiyon kamerası önerileri

1

Video içerik paylaşımının yükselen trend olduğu günümüzde, aksiyon kamerası vazgeçilmez donanımlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu yazımızda MediaMarkt reyonlarından seçtiğim aksiyon kamerası önerilerimi sıralıyorum. 

Sizler için, GOPRO HERO6 Black, DJI Osmo 4K Kamera ve 3-Axis Gimbal + 2 Bataryalı Set, SONY HDR-AS50 ve PETRIX 4K aksiyon kamerasını seçtim. Şimdi gelin bu ürünlerin özelliklerine ve kullanıcısına ne gibi imkânlar sunduğuna birlikte bakalım.

aksiyon-kamerasi

GoPro Hero 6 Black Aksiyon Kamerası

Aksiyon kamerası denilince akla ilk gelen markalardan olan GoPro, Hero 6 Black modeliyle kalite çıtasını daha da yükseltti. Hero 6 Black, 4K 60FPS videolar ve 12 MP HDR fotoğraflar çekmek için iyi bir seçenek. Geliştirilen mobil uygulamasıyla entegre çalışan Hero 6 Black, çektiği video ve fotoğrafları kablosuz ağ üzerinden kullanıcısının akıllı telefonuna aktarıyor.

Görüntüleri telefona aktarıp hemen paylaşın

Kullanıcılar akıllı telefon üzerinden çektiği video ve fotoğrafları isterlerse düzenleyip, kolayca istedikleri mecralarda paylaşabiliyor. Dayanıklı bir tasarıma sahip olan Hero 6 Black, 10 metreye kadar su geçirmez oluşuyla da en zorlu koşullarda sorunsuz çalışabiliyor. Dokunmatik ekran, sesli komut, GPS, gelişmiş rüzgar sesi önleyici, bluetooth bağlantı seçeneği ürünün diğer artılarından.

GOPRO HERO6 Black Aksiyon Kamera hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

aksiyon-kamerasi

DJI Osmo 4K Kamera ve 3-Axis Gimbal + 2 Bataryalı Set

Sarsıntıdan etkilenmeyen video ve fotoğraflar çekmek için DJI Osmo, ideal bir seçenek. Sarsıntı önlemek için ‘Gimbal’a ve dahili kameraya sahip olan ürün, artı olarak 2 bataryalı setle MediaMarkt’ta satışa sunuluyor. Ürün 4K 24 FPS video ve 12 MP fotoğraflar çekebiliyor. Otomatik panaroma modu ile 360 derece panaroma çekmeyi çocuk oyuncağı haline getiren DJI Osmo, gezilerinizi ölümsüzleştirmek için en iyi arkadaşınız olacak.

Akıllı telefonunuzdan kolayca yönetebilirsiniz

Zaman Aralıklı Çekim (Time Lapse) fonksiyonuna da sahip olan DJI Osmo, tripod kullanmaksızın en doğal çekimler yapabilmenizi sağlıyor. DJI Osmo, akıllı telefonla birlikte çalışıyor. Telefonunuzla cihazı eşleştirdikten sonra, çekeceğiniz video ve fotoğraflar sadece sizin hayal gücünüze kalıyor.

DJI Osmo 4K Kamera ve 3-Axis Gimbal + 2 Bataryalı Set hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

aksiyon-kamerasi

SONY HDR-AS50 Aksiyon Kamerası

Aksiyon kamerası pazarında Sony cephesinin güçlü oyuncularından biri olan HDR-AS50 Full HD 120 FPS video ve 11.1 MP fotoğraf çekebiliyor. ZEISS Tessar lens kullanan bu kamera, çektiği video ve fotoğrafları aktarmak için kablosuz ağ teknolojilerinden yararlanıyor. Exmor R CMOS sensöre sahip olan ürün, her koşulda iyi sonuçlar veriyor. Özellikle sporcular tarafından büyük ilgi gören bu ürün, bisiklet, kaykay gibi araçlara kolayca monte edilebiliyor ve oldukça heyecanlı görüntülerin kayda alınmasını sağlıyor.

Su altında 60 derinlikte bile kolay çekim

Ürünle birlikte kamera düğmelerine kolay erişim imkanı sunan Su Altı Muhafazası veriliyor. Bu muhafaza ile kullanarak 60 m/197 ft derinliğe dalarak bile çekim yapılabiliyor. Ürün, darbe, nem, pas, toz ve kuma karşı dayanıklı olmasıyla dikkat çekiyor. Sony’nin bu aksiyon kamerası, PlayMemories Mobile adlı mobil uygulamayla akıllı telefonunuzdan açılıp kapatılabiliyor.

SONY HDR-AS50 Aksiyon Kamera hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

aksiyon-kamerasi

PETRIX 4K Aksiyon Kamerası

Seçtiğim son ürün ise PETRIX’in 4K aksiyon kamerası. 4K’da 30 FPS videolar çekebilen bu üründe, 16 MP çözünürlükte kamera bulunuyor. MicroSD kartlara 64 GB’a kadar kayıt yapabilen PETRIX 4K aksiyon kamerası, 4X dijital ‘zoom’a ve CMOS sensöre sahip. PETRIX 4K aksiyon kamerası, kullanışlılığının yanında ekonomik fiyatıyla da incelemeye değer bir seçenek olarak dikkati çekiyor.

PETRIX 4K Aksiyon Kamera hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

Bundan sonrası size kalıyor

Önerdiğim bu ürünlerle video ve fotoğraflarınızda iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bundan sonrası, sizin bir aksiyon kamerasından beklentileriniz ve bütçenize göre seçim yapmanıza kalıyor.

MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

Skype Kurumsal: Şirket içi iletişim sihirbazı

Slack: Bulut tabanlı birlikte çalışma platformu

Kurumsal sosyal ağ: Yammer

Cevap bırakın