Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Alışveriş RehberiEvdeki miniklerin güvenliği için bebek monitörü önerileri

  Evdeki miniklerin güvenliği için bebek monitörü önerileri

  En değerli varlıklarımız olan bebeklerimizin güvenliği çok önemli. Onların güvende olduklarını takip etmek için teknolojiden yararlanıyor ve bebek monitörü kullanıyoruz. Bu hafta, bebeklerin güvenliği için kullanabileceğimiz bebek monitörü ve güvenlik kameralarına göz atıyoruz.

  bebek monitörü

  MOTOROLA MFV 702 Çift Kameralı Bebek Monitörü

  Motorola’nın MFV 702 model çift kameraya sahip bu bebek monitöründe 7 inç renkli TFT LCD ekran bulunuyor. Bu ekran, 16:9 formatında ve 480×234 piksel resim ve video oynatma özelliğine sahip. Ekrandaki pencereler, 2 farklı boyutta ölçeklenebilir şekilde düzenlenebiliyor. Dijital fotoğraf çerçevesi fonksiyonu da bulunan bebek monitöründe, SD üzerine fotoğraf çekip, kaydetmek mümkün. Yerleşik olarak, takvim, saat ve oda sıcaklığını gösterme fonksiyonu mevcut olarak bu bebek monitörü, bebekleri 5 adet polifonik ninniyle rahatlatma imkânı da sunuyor.

  Gece görüşü desteğiyle her zaman takipte kalın

  Yüksek hassasiyetli mikrofonla ebeveynlerin bebeklerinin en küçük bir sesini bile kolayca duymasını sağlayan ürün, gece görüşü özellikli kamera içeriyor. Bu sayede hem gündüz hem de gece koşullarında bebeklerin takibi kolaylaşıyor. MOTOROLA MFV 702 model bebek monitörü, azami 300 metreye kadar kapsama alanına sahip kızılötesi uzaktan kumandayla birlikte geliyor. Kapsama alanı dışına çıkıldığına dair uyarı fonksiyonu da ürünün artılarından.

  MOTOROLA MFV 702 hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

  bebek monitörü

  SWITEL BCF 817 Bebek Monitörü

  SWITEL’in BCF 817 model görüntülü bebek monitörü önerebileceğim bir başka alternatif. 6,1 cm. renkli LCD ekranı bulunan bu ürün, gece görüş ve ‘zoom’ fonksiyonuna sahip. Ürün masa ya da sehpa üzerinde konumlandırılabileceği gibi, duvara monte edilebilecek şekilde üretildiği için, istenilen yere kolayca asılabiliyor.

  Gece lambası ve 8 farklı ninni desteği

  Aktif olmadığı anlarda fazla enerji tüketmemesi için tasarruf modu bulunan bebek monitöründe, ekran için parlaklık kontrolü yapmak için gerekli seçenekler mevcut. Ses seviyesinin kolayca ayarlanabildiği ürün, oda sıcaklığı göstergesiyle de ortam sıcaklığı hakkında aileleri bilgilendiriyor. Gece lambası ve 8 farklı ninni fonksiyonu bulunan ürün, 300 metreye kadar parazitsiz iletişim teknolojisine sahip.

  SWITEL BCF 817 hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

  bebek monitörü

  HUMAX POWER SERVICE Akıllı IP Kamera

  Önereceğim son ürün ise, hem bebeklerininizin güvenliği hem de ev ya da ofislerinizi takip için kullanabileceğiniz HUMAX POWER SERVICE Akıllı IP Kamera. HD kalitesinde 1280×720 piksel çözünürlükte görüntü aktaran ürün, 120° x dikey, 355 ° yatay görüntü açısıyla mekanlara daha hakim bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Kızılötesi LED’leri sayesinde 10 metreye kadar gece görüşü desteği bunan ürünle, her ışık seviyesinde net görüntüler kaydedilebiliyor. Ses algılama teknolojisini destekleyen üründe, yerleşik mikrofon ve hoparlör mevcut. Bu sayede sesli ve görüntülü konuşmalar cihaz üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

  Telefon ya da e-posta ile anlık bildirim alın

  Uzaktan anlık kayıt yapabilme imkânı sağlayan üründe, alarm ve hareket sensörü bulunuyor. Telefonunuza ve e-posta adresinize anlık bildirimler alarak cihazın bulunduğu ortamdaki olağanüstü durumlardan haberdar olabilirsiniz. iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletlere yüklenen uygulamayla nerede olursanız olun, cihazın kurulu olduğu mekânı gözleyebilirsiniz. İnternet bağlantılı olan ürün ethernet ya da WiFi aracılığıyla ağa bağlanabiliyor. Ürün, 64 GB SD Card desteğiyle görüntüleri kaydedebiliyor. 64 GB SD Card ile 5-10 gün arasında görüntü saklanabiliyor.

  HUMAX POWER SERVICE Akıllı IP Kamera hakkında detay ve satın alma bilgisini buradan alabilirsiniz.

  Twitter’da beni takip edin: https://twitter.com/melihbayramdede

  YouTube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/c/melihbayramdede

  MediaTrend’de yayınlanan diğer yazılarıma göz atmak ister misiniz?

  Her anınıza tanıklık edecek aksiyon kamerası önerileri

  Slack: Bulut tabanlı birlikte çalışma platformu

  Kurumsal sosyal ağ: Yammer

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN