iPhone SE bir kez daha satışa sunuldu

0

Apple’ın 4 inçlik canavarı iPhone SE tekrardan Apple Store üzerinde resmi olarak satışa sunuldu. Belli başlı ülkelerde sunulan iPhone SE, Türkiye’de satılmıyor.

Apple, iPhone 7 sonrasında iPhone SE satışlarını durdurmuştu. iPhone XS etkinliğinden sonra Apple Store’da iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone Xr, iPhone Xs, iPhone XS Max, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus satışlarına devam eden Apple, sürpriz bir haber ile karşımıza çıktı.

iPhone SE, Apple Store’da

Geçtiğimiz aylarda kısa bir süreliğine Apple Store’da listelenen iPhone SE, şimdi yeniden satışa sunuldu. Belli başlı ülkelerde satışa sunulan iPhone SE, şu an için en uygun fiyatlı iPhone konumunda yer alıyor. iPhone SE 32 GB sürümü 249 dolar ve 128 GB sürümü ise 299 dolardan satışa sunulmuş durumda.

Henüz Türkiye Apple Store’unda satılmayan iPhone SE’nin ilerleyen haftalarda da ülkemizde satışa sunulacağı söyleniyor.

Öte yandan Apple, geçtiğimiz aylarda bir kez daha SE modelini satışa sunmuş, oldukça düşük fiyatlarla gelen model, kısa süre içerisinde yoğun talep görmüştü.

Apple’ın uzun bir süredir iPhone SE 2 modelini satışa sunması bekleniyordu. Ancak Cupertino merkezli firmadan böyle bir hamle gelmemiş ve onun yerine yine uygun fiyatlı olarak tanıtılan iPhone XR modeli tanıtılmıştı. Bakalım Mart ayındaki etkinlikte iPhone SE 2 modeli tanıtılacak mı?

Cevap bırakın