iPhone 12 için üretim tarihi belli oldu!

0

iPhone 12 hakkında haberler gelmeye devam ediyor. Apple’ın en yeni amiral gemisi serisi olacak iPhone 12 hakkındaki yeni haberlere üretim tarihi de eklendi.

iPhone 12 hakkında haberler gelmeye devam ediyor!

iPhone 12 için tanıtım tarihi Eylül ayı olarak beklenirken, Corona virüsten dolayı tarihin değişme ihtimali de göz önünde bulunduruluyor. Şimdilik tanıtım tarihi hakkında herhangi bir değişiklik olmasa bile iPhone 12 hakkında gelen haberler yok değil. Gelen haberler arasında iPhone 12 ekran boyutu gibi detaylar yer alsa da gelen haberler bu sefer farklı oldu. DigiTimes tarafından yayınlanan raporlarda, Temmuz-Ağustos ayı gibi 2 aylık süreç içerisinde iPhone 12 modeli için seri üretime başlanacak. Bu süreçte, iPhone 12 serisinden sadece iPhone 12 modeli üretilecek ve diğer modellerin de üretimine ilerleyen süreçte başlanacak.

iPhone 12’nin, iPhone 12 serisi arasında en çok satılan model olması bekleniyor. Bu model, 5.4 inç büyüklüğünde olacak. Ekran ise bilinenin aksine Apple tarafından değil Samsung tarafından üretilecek. Şu ana kadar belli olan son detaylar arasında işlemci modeli de var. Apple’ın sıradaki işlemcisi kolayca tahmin edileceği üzere Apple A14 Bionic olacak. Bu işlemcinin tüm iPhone 12 serilerinde kullanılması bekleniyor.

Cevap bırakın