Huawei Nova 5 tasarımı ortaya çıktı!

0

Geçtiğimiz haftalarda tanıtılan Nova 4e modelinin ardından, gözler markanın yeni nesil modeline çevrildi. Henüz tanıtımına uzun bir süre bulunsa da, Huawei Nova 5 modeliyle ilgili yeni sızıntılar da gelmeye başladı. Nova 5 modeliyle ilgili tasarımsal detaylar ortaya çıktı! Yeni tasarıma ait detaylar haberimizde.

Huawei Nova 5 tasarımı ortaya çıktı!

Ortaya çıkan yeni tasarımlar hem modele ait kılıfları hem de Render görüntülerini ortaya çıkarıyor. Her iki görüntüye baktığımızda, tasarımsal detayların birbirini doğruladığını söyleyebiliriz. Şimdilik tasarım sızıntıları arka kasa tasarımını bizlere sunsa da, ufak tefek detaylar edinmemiz açısından faydalı olabileceğini söyleyebiliriz.

Üçlü arka kamera kurulumuna sahip olan model, bir adette tek tonlu flaş barındırıyor. Bu görüntülerin dışında ortaya çıkan kılıf tasarımlarına baktığımızda, Nova 5’in alt çerçevede hoparlör, kulaklık girişi ve bağlantı portu bulundurduğunu görüyoruz. Son iddialara göre yeni modelin bağlantı yuvası Type-C girişe sahip olacak.

Kılıfın üst çerçevesinde ise sensörlere ve mikrofona ait olduğu düşünülen bazı delikler bulunmakta. Yeni modele halen uzak olsak da, ilerleyen zamanlarda daha çok sızıntı ile karşılaşmamız mümkün.

 

Cevap bırakın