Huawei Mate 20 Pro artık daha yetenekli!

0

Huawei, geçtiğimiz Ekim ayında Londra‘da düzenlediği etkinlikte yeni amiral gemilerini tanıttı. Tabi, Mate 20 serisinin en dikkat çekici modeli hem P20 Pro ve Mate 10 Pro’ya göre çok daha gelişmiş olan Mate 20 Pro oldu.

Huawei uzun süredir raflarda olan Mate 20 Pro için yeni güncelleştirmeler yayınlamaya devam ediyor. Bu şu ana kadar bu akıllı telefon için yayınlanan üçüncü güncelleme. Yeni güncelleme daha önce yayınlananlar ile benzer şekilde kamera ve güvenlik odaklı yeniliklere ev sahipliği yapıyor.

Mate 20 Pro için yeni güncelleme yayınlandı!

482 MB boyutunda olan bu güncellemenin yazılım sürüm numarası, 9.0.0.171. 2018 yılı Aralık ayı güvenlik yamalarına ev sahipliği yapan güncelleme, yüz kilidi özelliğinin düşük ışık koşullarında çok daha iyi çalışmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra kamera deneyimi iyileştiriliyor.

Kameranın yapay zeka modu geliştirilerek, sahne algılaması çok daha iyi hale getirildi. Bunun yanı sıra çekilen fotoğraflarda renklerin doğala en yakın halde olması için bazı değişiklikler yapılırken, bazen kamera uygulamasının başlatılmasında ve fotoğraf önizlemesinde yaşanan sorunlar giderildi.

Cevap bırakın