Galaxy Watch Active 2 için güncelleme geldi

0

Samsung akıllı saatleri için yeni güncellemeler sunmaya devam ediyor. Galaxy Watch Active 2 için gelen yeni güncellemeyle birlikte saat süper şarj özelliğine kavuşuyor. Samsung son altı ay içinde akıllı saat serisi için yeni güncellemeler sundu. Bu güncellemelerin büyük bir çoğunluğu eski özelliklerin düzeltilmiş halleri olsa da arada yeni bazı özellikler de geliyor.

Galaxy Watch Active 2 güncellemesi

Samsung’un yayımladığı bu yeni güncelleme ilk olarak Güney Kore’deki kullanıcılara ulaşacak. Kısa süre sonra da küresel olarak kullanıcılara sunulması bekleniyor. Yeni güncelleme ile Galaxy Watch Active 2’de otomatik egzersiz algılama artık daha hızlı devreye girecek ve antremanları izlemek çok daha kolay hale gelecek. Bu özellik ise koşu ve eliptik bazı egzersizler için sunulacak.

Galaxy Watch Active 2 guncellemesi-0.jpg

Uyku takibi yapan kişileri sevindirecek bir diğer özellik ise ‘uyku takibi’ tarafında oluyor. Kullanıcılar yeni güncelleme ile artık uyku verilerini daha detaylı inceleyebilecek. Apple Watch tarafına kısa süre önce eklenen ‘el yıkama özelliği’ Galaxy Watch Active 2 için de geliyor. 30 saniyelik bir yönlendirme sunacak akıllı saat, el zamanlayıcısına kavuşacak.

Samsung’un SmartThings aracılığıyla akıllı saati bulma özelliği ekleniyor ve bunun yanı sıra EKG ölçümü ve hızlı şarj gibi özellikler ekliyor. Android tarafta en çok güncelleme alan akıllı saatlerden birisi olan Galaxy Watch Active 2’nin ilerleyen süreçte yeni güncellemeler alması bekleniyor.

Cevap bırakın