Samsung’un yeni telefonu için tarih belli oldu!

0

Galaxy S8 Active bir kez daha ortaya çıktı. Samsung’un normalde birkaç pazar için özel olarak ürettiği bu amiral gemisi, görünen o ki, birçok pazarda satışa sunulacak.

Normalde Samsung’un Active versiyonları Amerika’da AT&T‘ye özel oluyordu ama 2017 sonu itibariyle bu durum değişiyor gibi görünüyor. Normalde 17 Kasım’da sunulacak olan cihaz için, diğer operatörlere 22 Kasım sözü verilmiş. Yani ilk kez bir Active cihazı yurt dışı pazarında geniş bir dolaşım ağına sahip olacak.

Galaxy S8 Active

Galaxy S8 Active dünyaya mı açılıyor?

Ağustos ayında tanıtılan Galaxy S8 Active, ABD’ye özgü tanıtılmış olsa da dağıtımcıların artmasından ötürü ilk kez bu telefonu farklı pazarlarda görme şansımız var. Normal amiral gemisi modellerden farklı olarak, Active versiyonlarında kasa çok dayanıklı olarak tasarlanıyor.

Bu cihazın normal S8’den diğer bir büyük farklı ise taşıdığı devasa batarya. Kasa farklı olunca Galaxy S8 Active doğal olarak daha yüksek kapasiteli bir bataryayı da kolayca taşıyabiliyor. 4000 mAh‘lık batarya gerçekten de dikkat çekici bir özellik.

Cevap bırakın